Teknoloji

Lili Web Postegro Giriş Yap 1 Dakikada Gizlilik Hesap Görme

Web Postegro giriş ve Web Postegro Giriş nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Postegro nedir işte detayları. Web Postegro Giriş Yap 1 Dakikada Gizli Hesap Görme haberimizde.

Web Postegro giriş, bu uygulama Instagram gizli hesap görme denince akla ilk gelen uygulamadır. Lili & Postegro olarak bilinen uygulamayı hem Android cihazlardan hem de ios cihazlardan kullanabilmek için web yani internet sitesini kullanmanız gerekir. Postegro giriş nasıl yapılır? Postegro nedir ve daha bir çok sorunuzun yanıtını buradan inceleyebilirsiniz.

Postegro uygulamasına zaman zaman giriş yapılamayabiliyor. Bunun nedenin ise sistemsel güncellemeler olduğunu düşünüyoruz. Zira 1 kaç saat süren bağlantı hatalarının ardından uygulama tekrar kullanılabilir hale geliyor.

Postegro Nedir? 2022

Postegro nedir, bu uygulama Instagram kullanıcıları için bir nimet niteliğindedir. Gizlilik ayarları açık olan hesapları görmemize olanak sağlayan Postegro hem mobil uygulama hemde web sürüm üzerinden kullanılabilir.

Daha çok ios yani iphone akıllı telefon kullananlar web postegro platformunu kullanmaktadır. Ios cihazlar bildiğiniz gibi bu tür yazılımları desteklememektedir. Bu durumda da ilgili hizmeti web sürümü üzerinden kullanmak çok daha kolaydır.

Web Postegro Giriş Nasıl Yapılır?

Web postegro giriş nasıl yapılır, sorusu da ilk defa bu platformu kullanacak olan ziyaretçilerin aklına takılan şeylerden biridir. Uygulamayı kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 • Kullanılmayan bir Instagram hesabı oluşturun.
 • Random takip istekleri gönderin, ünlüleri takip edebilirsiniz.
 • Ardından Web Postegro internet sitesine giriş yapın,
 • Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi yazın, alt kısımdaki Kullanım Sözleşmesi kutusunu doldurun.
 • Giriş yap butonuna dokunun.
 • Bazı zamanlar giriş yaparken Instagram hesabının bağlı olduğu mail adresine onay kodu gidebiliyor.
 • Bu kodu mail adresinizden alıp ilgili ekrana yazarak giriş yapabilirsiniz.
 • Giriş işlemi tamamlandıktan sonra profilini görüntülemek istediğiniz kişiyi arayın.
 • Profiline giriş yapın ve görüntüleyin.

Web Postegro

Web postegro, gizli hesap görme uygulamasının web sürümüdür. Adeta bir mobil uygulama gibi mobil tarayıcınızdan ya da bilgisayar tarayıcınızdan kullanabilirsiniz. Google Chrome ya da Safari gibi arama motoru uygulamalarından Web postegro adresine giriş yapılabilir.

Web postegro kullanırken de yine yedek kullanılmayan bir hesap kullanmanız önerilir. Çünkü bu tür uygulamaların güvenirliği net olarak bilinmemektedir. Web postegro giriş yapmak için hemen yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Web Postegro Giriş Nasıl Yapılır?

Web Postegro giriş yap
Web Postegro

Web postegro nasıl kullanılır, giriş nasıl yapılır? Merak edilen şeylerden biri de budur. İkinci kullanılmayan bir hesabım var fakat postegro uygulamasını nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Postegro web’i kullanmak için;

 1. Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek Postegro Web adresini ziyaret edin.
 2. Postegro giriş postegro. net e gidin,
 3. Giriş yaptıktan sonra kullanıcı bilgilerinizi girin.
 4. Alt kısımdaki Kullanım Sözleşmesi butonunu işaretleyin.
 5. Ardından giriş yap butonuna dokunun.
 6. Güvenlik kodu mail adresinize gelecektir, bu güvenlik kodunu ilgili ekrana belirtilen süre içinde girmelisiniz.
 7. Sonrasında uygulama açılacaktır.
 8. Arama kısmından kişinin adını soyadını, biliyorsanız kullanıcı adını yazarak gizli hesabına bakabilirsiniz.

Postegro Gizli Hesap Göstermiyor (Profil Açılmıyor)

Web Postegro Giriş, Postegro gizli hesap göstermiyor açılmadı, zaman zaman gizli hesaplara baktığımızda bazı hesapların açılmadığını görebiliyoruz. Bunun nedeni ise o kişinin arkadaşlarının hiç Postegro kullanmıyor oluşudur. Çünkü postegro bir havuz sistemidir. Örneğin siz bu uygulamayı kullandığınızda sizin profiliniz de görülür hale gelecektir.

Postegro gizli profil göstermedi, dün açılan profil bugün açılmıyor. Bunun nedeni ise, o kişinin postegro kullanan kişi ile arkadaşlıktan çıkması, ya da postegro kullanan arkadaşının hesabını dondurmasıdır.

Postegro Error Veriyor 2022

Postegro error veriyor, postegro hata veriyor sıkça karşılaşılan problemlerden biridir. Verilen error yani hatanın nedeni genelde ekranda bir kutucuk içerisinde yer almaktadır. Örneğin günlük 3 adet ücretsiz sorgulama hakkınızı doldurduğunuzda “Günlük erişim sınırına ulaştınız, daha fazla bakmak için paket satın almanız gerekiyor. Sizin günlük limitiniz: 3” uyarısı vermektedir.

Postegro Günlük Limit Ne Kadar

Postegro uygulamasını ücretsiz kullanıyorsanız günlük limit 3 adettir. 3 adet sorgulama yaptıktan sonra premium yani ücretli sürüme geçmeniz istemektedir.

Postegro Limit Hilesi

Bildiğiniz gibi günlük gizli hesap sorgulama limitiniz 3 adettir. Bu limite ulaştıktan sonra yine gizli hesaplara bakmak istiyorsanız, farklı bir Instagram hesabı açıp yukarıda belirtildiği gibi giriş yaparak 3 adet daha sorgulama yapabilirsiniz.

Güncel haberler için Teknoloji kategorimizi takipte kalmayı unutmayın. Web Postegro Giriş giriş konusu ile alakalı yorum yapmayı unutmayın. Instagram ile ilgili en güncel haberleri duysende.

Postegro Özellikleri
1- İnstagram gizli profillerin hesabını gör
2- İnstagram gizli hikayeleri görüntüle
3- İnstagram gizli hesaptaki resimleri kaydet
4-Profilinizi kimlerin takip ettiğine bakın
5-Hayalet takipçileri kontrol edin
6-Resim ve Video indirme imkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu