Teknoloji

Youtube Abone Hilesi 10.000 Abone Kasma 2024

2024 Youtube abone hilesi nasıl yapılır? Youtube 10.000 bedava abone kasma yöntemleri ve detayları.

Youtube abone hilesi 2024, Youtube kazan, abone hilesi, Youtube abone kasma, Youtube abone hilesi bedava, ile ilgili bütün bilgiler bu yazıda işte detaylar.

Artık bir iş kolu haline gelen Youtuberlik aranan işlerden biri haline geldi tabi tek başına biraz acemice olacaktır. Şuan büyük kanalların tamamı büyük prodüksiyonlarla çalışıp videoları hazırlıyorlar. Durum böyle olunca izlenme sayısı doğru orantılı olarak artıyor. Ne kadar çok aboneniz olursa o kadar kişiye bildirim gidecektir. İzlenme sayısı da buna oranla artacaktır. İzlenme sayısı arttıkça Youtube üzerinden daha çok para kazanma şansınız olacaktır. Durum böyle olunca Youtube abone kasma hilesi oldukça önemli hale geliyor.

Ücretsiz Youtube Abone Arttırma

Ücretsiz Youtube abone arttırma için biraz daha emek vermeniz ve videolarınıza özen göstermeniz gerekir. Yeni başlayanlar için yapmanız gerekenler şunlardır.

 • Gelirden Çok Hedef Kitlenizi Ön Plana Çıkarın: Hazırlayacağız videoda izleyicilere ilham vermek ve onları eğitmek için içeriğinize olan inancınızı ve güveninizi ortaya koyarak hazırlamalısınız. Araştırma yaparak video içerisindeki kurguları konuşmaları çok dikkatli bir şekilde seçin.
 • İlgi Çekici Bir YouTube Kanal İntrosu Oluşturun: Videonun başında kanal ile ilgili düşüncelerin olumsuz olmaması için güzel bir intro ile video açılışı yapılması abone sayınıza olumlu etki edecektir. İlk 10 saniye dikkat çekici olacak şekilde Videoları hazırlamaya özen gösterin.
 • Videolarınızın Çok Uzun Olmadığından Emin Olun: Eğer yeni başlıyorsanız videoların gereksiz uzun olmaması gerekir. Olabildiğince kısa süre içerisinde olabildiğince bilgiyi karşı tarafa geçirmelisiniz.
 • Sık ve Tutarlı Bir Şekilde Video Yayınlayın: Kanalınıza hazırlayacağınız içerikleri belirli günlerde ve zaman aralığı fazla olmadan oluşturmaya özen gösterin. Elinizden geldiğince Video eklemeye ara vermeyin.
 • Video Başlık ve Resimlerini Doğru Seçin: Video içeriği ile alakalı olması oldukça önemlidir. Hem küçük resimlerin hem de başlığın. İlgi çekici bir resim ve başlık daha çok izlenme getirebilir. Video sonlarında YouTube videolarını çapraz bağlayın ve tanıtın.
 • # Hashtag Kullanın: Kullanarak arama sonuçlarında görünme şansınız artırın. Video içerisindeki konuları Hashtag  ile video başlığına ekleyebilir ve aramalarda daha fazla görüle bilirsiniz. Buda izlenme ve Abone sayısını artıracaktır.
 • Abonelerinizle Devamlı Etkileşimde Bulunun: Yayınlamış olduğunuz video içerisinde bir sonraki video konusunu belirlemek için aboneleri yorumlara yönlendirebilirsiniz.
 • Kanalınızı diğer sosyal medya profillerinde tanıtın: Kanalınızın ayrıca diğer sosyal medya platformları üzerinde de sayfası olmasına dikkat edin ve paylaşımlarınızı ve reklamınızı o sayfalar üzerinden de yapın.
 • Videonuzun Başına Kanala Abone Olmaya Yönlendire bilirsiniz.

Özetlersek sırasıyla:

 1. Tutarlı içerik oluşturun. 
 2. Kanal fragmanınızdan yararlanın. 
 3. İzleyicilerinizden doğrudan abone olmalarını isteyin.
 4. İnsanların abone olmasını kolaylaştırın.
 5. İlgi çekici küçük resimler oluşturun.
 6. Diğer içerik oluşturucularla işbirliği yapın. 
 7. Aranabilir başlıklar oluşturun. 
 8. Mümkün olduğunca özgün içerik oluşturun.
 9. İçerik akımlarına kesinlikle katılın.
 10. Videolarda samimi olmalısınız.
 11. Videolarınızın görüntü kalitesini yüksek tutun
 12. Videolarınızdan çalma listeleri oluşturun.
 13. Kitlenizle etkileşim kurun. 
 14. Kanalınızı diğer sosyal medya profillerinde tanıtın. 
 15. Sırada ne üzerinde çalıştığınızı paylaşın. 
 16. Bir hikaye anlatın. 

Youtube İzlenme Hilesi

Youtube izlenme hilesi, Youtube abone hilesi ile birlikte internette en çok aratılan kelimelerden biridir. Youtube içerik üreticilerine oluşturmuş oldukları video için ödediği ücretler sırasında çok derin algoritmalar ile ölçerek bu ücretleri ödediğinden izlenme hileleri çok rahat bir şekilde Youtube tarafından belirlene bilir. İzlenmeyi artırmak için hileden çok ilgi çekici videolar ile bunu başarmak hem alacağınız reklamları hem de ödenecek ücreti artıracaktır.

Bedava Abone Hilesi

Bedava abone hilesi, arama motorunda birçok siteyi bedava abone hilesi veriyor olarak görebilirsiniz. Bu siteler eğer sizden program kurmanızı veya mail adres ve şifrenizi istiyorsa bu tip sitelere kesinlikle güvenmeyin.

Ayrıca size mail olarak abone artıracağını söyleyen kişilere kesinlikle mail adresinizin şifresini vermeyin. Size göndereceği hiçbir dosyayı da açmamanız gerekir.

Unutmayın bedava peynir sadece fare kapanında olur.

Youtube Abone Kasma Siteleri Bedava

Youtube abone kasma siteleri bedava olan veya para ile abone veren siteler size gerçek abone vermeyecektir. Vereceği aboneler sadece rakamdan ibaret olduğundan siz ne kadar kaliteli içerikte yapsanız izlenme sayınızı artırmayacaktır. Bu tip sitelere para yatıracağınıza Youtube ye reklam vermeniz daha çok abone ve izlenme sayısı getirecektir. İçerik kalitenizi artırarak ve doğru reklam ve arama kriterlerini karşılayarak çok daha fazla abone ve izlenme sayısına ulaşıp fenomen olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu