Oyun

Zula Giriş Yap Zula Hesap Nasıl Açılır?

Zula giriş nasıl yapılır, Zula giriş, Zula hesap nasıl açılır, Zulaya giremiyorum. Zula giriş ile ilgili ve zula hakkında detaylı bilgiler.

Zula Giriş yap, Zula oyunu yerli yazılımcılar tarafından üretilen %100 milli bir FPS oyunudur. Oynanış biçimi ve grafikler bakımından piyasadaki mevcut oyunlara benzese de karakter ve mekanlar bakımından benzersiz bir oyun. Kendine has karakter ve mekanlar olarak çok tanıdık olduğunuz ve bazılarını bildiğiniz yerlerde geçmekte. Özellikle çok sevilen dizi olan çukur ile anlaşma yaptıktan sonra çukur karakterlerinden Cumali ve Azer karakteri de oyuna eklendi. Üstelik yeni kayıt olanlara özel silah ve hediyelerde verilmekte.

Zula giriş yapmak için oyunu indirmeniz gerekecektir. Zula oyunu indirmek isterseniz web sitesinin sağ üst kısmında Hemen indir butonuna basarak indirebilirsiniz, Bunun dışında kayıt işleminden sonra hızlı indir seçeneği üzerinden indirme yapabilirsiniz veya Steam kullanıyorsanız Steam market üzerinden indirme yapabilirsiniz. Kullanıcı adı ile hesap oluşturmadan oyunu oynayamazsınız bir hesap açmanız gerekecektir.

Zula Giriş

Zula giriş yap, Zula oyununa giriş yapabilmek için bir hesabınızın olması gerekir. Mobilden ya da bilgisayardan Zula oyununu indirdikten sonra hesap oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Zula hesabı oluşturabilmek için aşağıdaki başlıkta hesap oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Zula giriş yaptığınız kullanıcı bilgilerini başları ile paylaşmayın. Bu sayede hesabınız daha da güvende kalır. Zula5yı hem telefondan hem de bilgisayardan ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Zula giriş yap;

 • Giriş yapmak için Zula oyununu bilgisayarınıza kurun,
 • Ardından oyunu açın,
 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın,
 • Sonrasında Giriş butonuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Zula Hesabı Nasıl Açılır

Zula hesabı açmak isterseniz eğer zulanın kendi web sitesi üzerinden bu ilmeleri yapmanız gerekecektir. Zulanın web sitesi üzerinden kayıt linki aşağıda paylaşılmıştır. Eğer Steam üzerinden oynayacaksanız sadece Steam uygulamasından açmanız gerekir onun dışında bütün işlemler için oyunu indirmek te dahil zulaoyun.com adresi üzerinden yapılmaktadır.

 • Kayıt işlemi için Linke tıklayın.
 • Belirlediğiniz ve kullanacağınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin, burada belirleyeceğiniz kullanıcı adı oyun içerisinde kullanacağınız isim olacağı için seçeceğiniz isim şekil olması daha iyi olur.
 • Açılan sayfada oyunu indirme sayfasına sizi yönlendirecektir.
 • Ücretsiz olarak oyunu indirip hediye olarak verilen başlangıç ödüllerinizi kullanabilirsiniz.

İsterseniz oyunun web sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle Hesabım kısmından giriş sağlaya bilirsiniz. Giriş işlemlerinden sonra hesabınız ile ilgili e-posta telefon doğrulama işlemlerini sağladıktan sonra kullanıcı adınızı değiştire bilirsiniz. Bu menüden oyun ile ilgili birçok işlemi sağlayabilirsiniz.

Zula Kaç GB

Kaç gb
Zula Giriş Nasıl Yapılır – Zula Hesap Nasıl Açılır

Oyun kayıt işlemleri ve indirme işlemlerinden sonra oyuna giriş yaparak oynaya bilirsiniz. Oyun % 100 yerli üretim olduğu için oyun haritaları içerisinde Türkiye’den yerler göreceksiniz. Oyun devamlı olarak etkinlik düzenlemekte. Oyun içerisinde düzenlenen etkinliklere katılarak özel karakter ve silahları bonus ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca 2 kat XP ve ZP bonus kazanma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Zula kaç GB sorusunun cevabı olarak Zula oyunu son güncellemeler ile birlikte yaklaşık 5.5 GB bir indirme işlemi gerçekleştiriyor.

En Düşük Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz
 • Bellek: 2 GB
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320
 • Sabit Disk: 10 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Dual Core CPU 3.0 GHz
 • Bellek: 4 GB ve üzeri
 • Ekran Kartı: Graphics Intel HD 520 / Radeon R7 M260
 • Sabit Disk: 10 GB ve üzeri

Zula Karakterleri

 1. Demir Erez
 2. Şahin Kılıç
 3. Eşref Dayı
 4. Recep Aslan
 5. Yunus Şanlı
 6. Cengiz Kaya
 7. Azad Kara
 8. Larry Silverstein
 9. Pierre Julliard
 10. Robert O’bannon
 11. Trevor Edward Moore
 12. David King

Zulaya Girmiyor – Zula Oyununa Girmiyor

Zulaya girmiyor? Zula oyunu devamlı olarak güncelleme yaptığından bazen oyuna girişte sıkıntı yaşana bilir. Yeni karakter veya yeni harita geldiğinde bu güncellemeler yapılır. Bazen de özel etkinlikler için bu güncellemeler yapılır. Eğer oyuna girememe sorunu yaşarsanız oyunu silip tekrar kurmanız gerekecektir. Oyunu indirmek için web sitesinin sağ üst kısmında hemen indire tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zula oyununa giriş yapamamanızın farklı nedenleri olabilir. Oyuna güncelleme yapılıyor olabilir ya da oyun güncel olmayabilir. Eğer oyuna güncelleme geliyorsa güncelleme bitene kadar beklemeniz gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu