Güncel Bilgiler

Bim Kıyma Fiyatları 2022 Aralık Emin 400 Gr Kıyma Fiyatı

Bim kıyma fiyatları ne kadar? Bim Emin 400 Gr kıyma kaç TL? Bim dana kıyma kaç TL? Bim market et reyonu kıyma fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz fiyat bilgileri makalemizde bulabilirsiniz. Bim kıyma fiyatları bilgisini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Et ve et ürünlerine devamlı gelen zamlardan kaynaklı en doğru ücret bilgisini Bim marketlerinden öğrenebilirsiniz.

Bim marketler zinciri uygun fiyatlı ürünleri tüketiciye sunan oldukça çok tercih edilen bir market zinciri olarak biliniyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmasının en büyük nedeni kendi tesislerinde ürettiği ürünleri aracı olmadan direk tüketiciye ulaştırması gelmektedir.

Bu firmalardan biri olan Emin firması Bim mağazalar zinciri için üretim yapan bir tesistir. Hayvansal et ürünlerinin satışı için Bim için özel üretim yapan tesisin et ve kıymaları sadece Bim marketlerinde satılmaktadır. Tabi buda Emin markasının çok daha uygun fiyatlı olarak müşteri ile buluşması anlamına geliyor.

Bim Kıyma Fiyatları 2022

Bim kıyma kaç TL? Bim marketlerinde sadece Emin markasına ait kıyma satışı yapılmaktadır. Emin Markası Bim’e ait olduğundan ürün çok daha uygun fiyatlı olarak tüketici ile buluşmuş oluyor. Fiyat yününden avantajlı olsa da çeşitlilik bakımından sadece Dana Kıyma %20 Yağlı 400 Gr olarak satış yapılması dezavantajlı bir durum. Peki Bim kıyma fiyatı nekadar.

Bim Emin Dana Kıyma %20 Yağlı 400 Gr: 48,50 TL

Bim Emin Kıyma Fiyatları

Emin markasının kıyma konusunda ürün çeşitliliği bulunmasa da et ürünleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Emin markasının Bim marketlerinde satılan ürün listesini sizin için derledik. İşle Emin firmasının Et ürün listesi ve fiyatları;

Bim Emin Dana Kuşbaşı 400 Gr: 49,50 TL

Bim Emin Dana Sote 400 Gr: 55,50 TL

Bim Emin Dana Tas Kebabı 400 Gr: 55,50 TL

Bim Emin Dana Kuru Köfte 400 Gr: 45,50 TL

Bim Emin Dana & Kuzu Satır Köfte 400 Gr: 45,50 TL

Bim Emin Kuzu Kuşbaşı 400 Gr: 57,50 TL

Bim Emin İnegöl Köfte 400 Gr: 45,50 TL

Bim Emin Izgara Köfte 400 Gr: 45,50 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu