Haber

BTT Geleceği 2022 – Bittorrent Yorum

Bittorrent yorum, Türkiyede oldukça yaygın bir yatırımcı kitlesi olan ve çoğu yerli ve yabancı borsada bulunan BTT Coin düşük değerinden kaynaklı uzun vadede kazanılacağı düşüncesi ile çok tercih ediliyor.

Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

BitTorrent (BTT) Kimin, Hangi Ülkenin

BitTorrent , yakın zamanda merkezi olmayan dosya paylaşımı için eşler arası bir platformdur. Temmuz 2001’de Bram Cohen tarafından kurulan BitTorrent, Temmuz 2018’de Justin Sun’ın Tron platformu tarafından devralındı. BTT platformunun satın alınması, ekstra araçlarla (BTT) özel bir BitTorrent para birimine yükseltildi.

BitTorrent, merkezi olmayan İnternet mimarisini kullanarak, dosya alışverişi için etkili bir yol sağlar. Büyük dosyaların paylaşılmasını isteyen yayıncılar için en ucuz alternatiflerden biridir. BitTorrent’in ağı aynı zamanda topluluğun büyük dosyaları yaratıcılar olarak daha düşük bir maliyetle yüklemesini sağlayacak. İçerik yükleme ve paylaşım ucuzladıkça ürünün fiyatı düşüyor. Topluluk bu nedenle içerik için daha az ödeme yapmalıdır.

BitTorrent Yorumları (BTT) ve Fiyat Tahmini

Bazı internet siteleri ve analistlerin yorumlarını derleyerek en olumlu analizleri paylaştık.

BitTorrent Coin (BTT) Fiyat Tahmini 2021

BTT, 2020’yi 0,0002 dolarlık bir işlem fiyatıyla kapattı. Daha sonra fiyat yavaş yavaş artmaya başladı. BitTorrent, bir dizi kurumsal gruptan mükemmel destek aldı. Fiyat, Şubat ortasında 0,0005 ABD Dolarından yaklaşık 0,0129 ABD Dolarına kadar büyük bir artış elde etti ve üzücü bir şekilde geri düştü.

5 Nisan 2021’de BTT, ATH’sini 0.0126 $ artırdı. Ayrıca BTT’nin Mayıs ayında yüzde 50 düşmesi kripto para biriminin 0,002 dolara kadar düşmesine neden oldu. Tahminler daha sonra umutsuzluk yerine umuda kaymaya başladı. Bu tam yıl için BitTorrent Fiyat tahmini, Aralık ayında yaklaşık 0,0060$’a yükselebileceğini ilan etmek için oldukça cesaret verici.

BTT Coin Fiyat Tahmini 2022

BitTorrent büyük bir potansiyel gösteriyor ve BTT fiyatı, kullanıcı tabanı arttıkça potansiyel olarak 0,0039 ABD dolarının üzerine çıkabilir. Fiyatlar bu şartlar altında hızla artıyor. Dolayısıyla bu fiyat artışı anlaşılamayacak kadar fazla değil.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2023

BTT genellikle birkaç yılda bir kısa ve uzun fiyat kalıplarının analizi yoluyla rotasından sapar. Gelecekte, BitTorrent fiyat tahminlerinin 2022 veya 2023’ün sonunda, özellikle sıcakta veya pazarlarda saklanan rakipler için o kadar fantastik olmaması son derece muhtemeldir. BitTorrent’in gelecekteki fiyatının 0,00487 dolar civarında olması bekleniyor.

BitTorrent (BTT Coin) Fiyat Tahmini 2024

Boğaların kripto pazarlarında olduğu gerçeği göz önüne alındığında, BitTorrent’in bir kez daha 0,01 $ fiyat performansı ile kripto krallığına hakim olması bekleniyor. Bu, BTT’nin olumsuz koşullar altında bile hayatta kalma ve sürekli genişleme konusunda tam kapasiteye sahip olduğu 2021’in sonuna doğru BitTorrent fiyatlarında belirtilen tahminlerle aynı.

BTT (BitTorrent Coin) Fiyat Tahmini 2025

BitTorrent projesi zamanı test ediyorsa ve toplu benimseme proje sayısını alıyorsa, bu tür iyimser beklenti iki ön koşula dayanır: 1) BTT hala beklentileri aşıyor 2) Piyasalar, fiyatları 2$’a yükselterek her zamanki gibi avantajlı durumda. evrensel ticaret için faydalıdır.

BTT Coin Yorumu ve Fiyat Tahmini

BTT gerçekten umut verici. Bazı iyileştirmelere odaklanabilir ve fiyatı artabilir. 2021’de 0,005 dolarla bitebilir. BTT yeni zirvelere ulaşabilir ve bu, bazı fiyat değişimlerinde akıllıca bir yatırım olabilir. BTT, beş yıl sonra gelecekte 1 ila 2 dolar arasında işlem yapabilir.

Bittorrent Anlaşmaları

BitTorrent, Biotech tarafından resmi olarak tanınmamaktadır ve korsanlıkla ilgili sorunlar yaşamaktadır. Ancak platformun geliştirilme şekli göz önüne alındığında, önde gelen OTT platformları önümüzdeki yıllarda BitTorrent ile çalışarak içeriğinin korunmasını sağlayabilir.

Anlaşmalar resmi bir açıklama olmamasına karşın önümüzdeki yıllarda, Spotify ile Amazon ve Netflix ile anlaşma yapacağı konuşulmakta.

BitTorrent Fiyat Geçmişi

CoinMarketCap’teki verilere bakılarak;

BitTorrent’in [BTT] Mayıs düşüşü ile birlikte % 80’lik bir değer kaybı yaşadı. 31 Ocak 2019’da CoinMarketCap’teki çıkışını takip eden ilk iki günde yaklaşık 0,0004 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, BTT, Şubat ayında güçlü bir başlangıç ​​yaptı. birim başına 0,0011 dolarlık kripto para biriminde bir artış. Şubat ayında büyük bir fiyat artışı oldu.

Birkaç ay boyunca fiyat düşmeye devam etti. Daha sonra, Mayıs ayının sonuna doğru 0,001861 $ ile BTT tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Fiyatlar üçüncü çeyrekte önemli ölçüde 0,001$’a düştü ve çeyreğin sonuna kadar düşmeye devam etti. BTT, Ekim 2019’a kadar 0,0005 dolardan işlem gördü. Fiyat, yıl sonuna kadar önemli ölçüde düştü. BTT, Aralık 2019’un başında 0,0003 dolardan satış yapıyordu.

Fiyatlar üçüncü çeyrekte önemli ölçüde 0,001$’a düştü ve çeyreğin sonuna kadar düşmeye devam etti. BTT, Ekim 2019’a kadar 0,0005 dolardan işlem gördü. Fiyat, yıl sonuna kadar önemli ölçüde düştü. BTT, Aralık 2019’un başında 0,0003 dolardan satış yapıyordu.

BTT, piyasası düşüşe geçtiği için Ocak 2020’nin başlarında 0,0002$’dan işlem görmeye devam etti. Şubat ortasında BitTorrent 0,0005 dolara kadar çıktı. Daha sonra fiyat dramatik bir şekilde 0.00013 dolara düştü ve Mart ayında Covid-19 salgınının düşük olduğunu kaydetti. BTT daha sonra önemli ölçüde yükselmeye devam etti ve Ağustos ayına kadar 0,0005$ eşiğine ulaştı. Fiyat Aralık ortasına kadar önemli ölçüde düştü. BTT, 2020 sonunda 0,0002 ABD dolarına düştü.

BTT 1 Dolara Ulaşacak mı?

BTT’nin mevcut fiyatları göz önüne alındığında 10 sente kadar uzun bir yol kat etmesi gerekiyor. Dolayısıyla 1$ şu anda çok belirsiz bir hedef olabilir, ancak gelecekte yine de yapılabilir.

Bitcoin volatilite hareketleri en çok BTT ve benzeri coinleri etkilemekte lokomotif görevi yapan Bitcoin BTT ve benzeri coinler son vagon olur yani piyasada sert düşüşler en çok bu coinleri etkileyecektir. Yani ulaşma ihtimali tamamı ile Bitcoine bağlıdır.

Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu