Teknoloji

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum 2023

Vodafone Yanımda Giriş Yapılmıyor: Vodafone Yanımda Neden Açılmıyor?

Vodafone yanımda giriş yapamıyorum 2023, Vodafone Yanımda neden açılmıyor, şifremi hatırlamıyorum ne yapmalıyım?

Vodafone yanımda giriş yapamıyorum ve Vodafone yanımda giriş şifresi alamıyorum sorunu sıkça karşılaşılan problemlerdendir. Bu problemi yaşayan Vodafone aboneleri uygulamaya giriş yaparak bazı işlemleri yerine getiremiyorlar. Bu problemin nedeni ve çözümü nedir sizin için bilgileri toplayıp haberimizde paylaştık. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapamamanızın birden fazla nedeni olabilir. Bunlardan birincisi şifreniz ya da telefon numaranızı yanlış yazıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone uygulama ile ilgili güncelleme yaptığında da uygulamaya giriş yapılamayabiliyor.

Vodafone müşterilerinin olmazsa olmaz uygulamalarından biri olan Yanımda uygulamasına bazen giriş yapılamıyor. Bununla beraber Vodafone yanımda şifre değiştirme işlemi yapmak isteyenlere bazen şifre iletilemeyebiliyor. Peki bunun nedeni nedir.

Vodafone Yanımda Şifre Alma

Vodafone yanımda şifre alma, şifre değiştirme adımları için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir. Adımlara geçmeden önce hatırlatmak gerekirse, şifresiz bir şekilde bu uygulamayı kullanmanız mümkün değildir. Vodafone yanımda şifre değiştirme alma işlemleri için;

  • Telefonunuzun mesaj uygulamasını açın,
  • Mesaj kısmından gönderilecek kişi bölümüne “7000” yazın.
  • Aşağı inip mesaj kısmına ise “S” yazın ve mesajı gönderin.
  • Kısa bir süre içerisinde size sms yoluyla şifreniz gelecektir.
  • Bu şifreyi ve telefon numaranızı kullanarak yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Android cihazınızdan 4 haneli numaralara mesaj gönderemiyorsanız 7000’e Mesaj Atamıyorum: 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderemiyorum başlığını inceleyebilirsiniz.

Neden Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum sorusunu soran kişilerin genelde aldıkları yanıt sistemsel çalışma oluyor. Evet Vodafone yanımda uygulamasını ve kendi sistemlerini geliştirdiğinde diğer firmalar gibi erişimi bir süreliğine kapatabiliyor. Eğer yanımda uygulaması açılmıyor ise ilerleyen saatlerde tekrardan deneyebilirsiniz.

Ayrıca isterseniz; vodafone.com.tr adresinden de giriş yaparak Yanımda uygulamasında yapacağınız çoğu işlemi buradan yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifre Alamıyorum

Telefonunuzda 4 haneli numaralara sms gönderme kapalıysa Vodafone yanımda şifre alamıyorum problemini yaşamanız oldukça normal. Çözüm için;

  • Telefonun Ayarlar menüsüne girin, buradan Uygulamalar’a girin.
  • Sağ üst kısımda bulunan üç nokta ibaresine tıklayın ve Özel Erişim’i seçin.
  • Sonra Premium Metin Mesajlarına, Mesajlar’ı tıklayın ve “Hiçbir Zaman İzin Verme” seçeneğini “Daima İzin Ver” olarak seçin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sms gönderebilirsiniz. 7000‘e SMS göndermek ücretsizdir. Diğer 4 haneli servislerin ücretlendirmesi, farklılık gösterebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu