Oyun

Cities Skylines Türkçe Yama Steam 2023

Cities Skyline çok fazla Türk oyuncu tarafından da oynanıyor. Cities Skylines Türkçe Yama indir ve kurulum nasıl yapılır rehber olarak anlatıyoruz. Cities Skylines Türkçe Yama sayesinde oyunu Türkçe dilinde oynayın.

Cities Skylines, şehir kurma oyunlarından biridir. Bu oyunda kendi şehrinizi kurup yönetebiliyorsunuz. Cities Skylines Türkçe yama sayesinde oyunu Türkçe dilinde anlayarak oynamak çok daha eğlencelidir. Türkçe yama kurulumu yapıldıktan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynamak mümkün hale geliyor.

Cities Skylines Türkçe yama 2023 yılında güncellenmiştir. Oyuna yeni gelen paketler de Türkçe’ye çevirildi. Bu sayede oyunu %100 Türkçe olarak oynamanıza olanak sağlanıyor. Oyun için Campus ve Sunset Harbor gibi yeni gelen paketler de Türkçe diline çevrilmiştir.

Cities Skylines Türkçe Yama İndir 2023

Cities Skylines Türkçe yama kurulumu indirdikten sonra oldukça basittir. İlk olarak bu bağlantıya dokunup Türkçe çeviri dosyalarını indirmeniz gerekiyor. Buradan Cities Skylines Türkçe dil paketi indirdikten sonra:

 • Yukarıdaki bağlantı ile Türkçe dil dosyalarını indirin.
 • Oyunun dosya konumunu açın.
 • Oyunun kurulu olduğu klasör içerisinden Files sonra ise Mods klasörüne giriş yapın. Buraya indirdiğiniz “Mod_Lang_TR” isimli klasörü yükleyin.
 • Yükleme işleminden sonra oyuna girip Content Manager > Mods menüsüne gelip “Turkish localization Mod” isimli özelliği aktif edin. Bunu aktif ettiğinizde oyun tamamen Türkçe olacak.

Cities Skylines Türkçe Yama Steam

Oyunun Türkçe yaması her sürüm için geçerlidir. Türkçe çeviri işlemi, Epic Games ve Steam sürümleri ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Yukarıdaki dosya indirme sayfasından sorunsuz şekilde indirilebilir. Cities Skylines Türkçe dil yamasına uyumlu paketler:

 • After Dark DLC
 • Snowfall DLC
 • Natural Disasters DLC
 • Mass Transit DLC
 • Green Cities DLC
 • Parklife DLC
 • Industries DLC
 • Match Day DLC
 • Concerts DLC

Burada bahsedilen yöntemler ile oyun halen daha Türkçe olmuyorsa yapmanız gereken küçük bir işlem daha var demektir. Oyuna giriş yapıp ardından Options > Game Play > Language Settings > Türkçe’yi seçmeniz halinde problem tamamen gitmiş olacaktır.

Cities Skylines Nedir?

Cities: Skylines, Colossal Order tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan bir simülasyon oyunudur. Oyun, kullanıcıların kendi şehirlerini inşa etme, yönetme ve optimize etme fırsatı sunar. Oyuncular, yollar, su tesisatı, elektrik sistemleri, trafik yönetimi ve diğer altyapı elementlerini yönetirler ve aynı zamanda şehirlerinin ekonomisini, sosyal yapısını ve çevresel etkilerini de dikkate alırlar. Cities: Skylines, PC, Mac, Linux, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch gibi birçok farklı platformda oynanabilir.

Cities Skylines Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi : Microsoft Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 6400+
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5670
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu