Haber

Denizli İzmir Tren Saatleri 2022 TCDD

Denizli İzmir tren saatleri 2022 güncel detayları. Denizli İzmir tren saatleri ile ilgili merak edilen her şey haberimizde.

Denizli İzmir Tren saatleri 2022 TCDD en sık aranan sorgulardandır. Denizli’den İzmir’e Tren ile seyahat edecekler için bu haberimizde tren saatlerini listeledik. Denizli İzmir Tren Sefer saatlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki tablolardan Denizli İzmir tren saatlerine bakabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir – Denizli tren saatlerini de bir alttaki tablodan kontrol edebilirsiniz.

Denizli İzmir Tren Saatleri 2022 TCDD

Denizli İzmir tren saatleri 2022;

İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Denizli 04:20 05:45 08:30 10:45 12:45 16:30 18:10
Km. 251+485 04:32 05:57 08:42 10:57 12:57 16:42 18:22
Goncalı 04:35 06:00 08:45 11:00 13:02 16:45 18:27
Sarayköy 04:51 06:16 09:01 11:20 13:18 17:02 18:46
Buharkent 05:05 06:30 09:15 11:35 13:32 17:16 19:00
Horsunlu 05:17 06:42 09:27 11:48 13:44 17:28 19:12
Pamukören 05:23 06:48 09:33 11:55 13:50 17:34 19:18
Kuyucak 05:30 06:55 09:40 12:09 13:57 17:41 19:25
Nazilli 05:42 07:07 09:52 12:21 14:09 17:55 19:39
İsabeyli x 07:13 x 12:27 14:15 18:01 19:45
Atça 05:53 07:19 10:03 12:33 14:21 18:09 19:52
Sultanhisar 05:59 07:25 10:11 12:39 14:27 18:15 20:01
Karaali x x x 12:43 14:31 x x
Köşk 06:09 07:35 10:21 12:51 14:39 18:25 20:11
Umurlu 06:18 07:46 10:30 13:00 14:48 18:34 20:20
Aydın 06:31 07:59 10:43 13:14 15:01 18:47 20:33
İncirliova 06:41 08:09 10:53 13:24 15:11 18:57 20:43
Germencik 06:51 08:19 11:03 13:35 15:21 19:07 20:58
Ortaklar 07:01 08:30 11:14 13:46 15:31 19:18 21:09
Çamlık 07:19 08:48 11:32 14:08 15:50 19:36 21:27
Selçuk 07:32 09:01 11:46 14:22 16:04 19:49 21:40
Sağlık 07:51 x x x x x 21:59
Tepeköy 07:59 09:34 12:13 14:50 16:31 20:16 22:07
Torbalı 08:05 09:41 12:18 14:54 16:35 20:20 22:12
Pancar 08:14 09:51 12:27 15:04 16:44 20:29 22:21
Menderes 08:27 10:05 12:40 15:18 16:57 20:41 22:33
A.Menderes Havaalanı 08:32 10:10 12:45 15:23 17:02 20:46 22:38
Gaziemir 08:37 10:16 12:52 15:28 17:07 20:52 22:43
İzmir (Basmane) 08:56 10:35 13:09 15:45 17:26 21:09 22:59

İzmir Denizli Tren Seferleri 2022 TCDD

İstasyon Trenler
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Denizli 04:20 05:45 08:30 10:45 12:45 16:30 18:10
Km. 251+485 04:32 05:57 08:42 10:57 12:57 16:42 18:22
Goncalı 04:35 06:00 08:45 11:00 13:02 16:45 18:27
Sarayköy 04:51 06:16 09:01 11:20 13:18 17:02 18:46
Buharkent 05:05 06:30 09:15 11:35 13:32 17:16 19:00
Horsunlu 05:17 06:42 09:27 11:48 13:44 17:28 19:12
Pamukören 05:23 06:48 09:33 11:55 13:50 17:34 19:18
Kuyucak 05:30 06:55 09:40 12:09 13:57 17:41 19:25
Nazilli 05:42 07:07 09:52 12:21 14:09 17:55 19:39
İsabeyli x 07:13 x 12:27 14:15 18:01 19:45
Atça 05:53 07:19 10:03 12:33 14:21 18:09 19:52
Sultanhisar 05:59 07:25 10:11 12:39 14:27 18:15 20:01
Karaali x x x 12:43 14:31 x x
Köşk 06:09 07:35 10:21 12:51 14:39 18:25 20:11
Umurlu 06:18 07:46 10:30 13:00 14:48 18:34 20:20
Aydın 06:31 07:59 10:43 13:14 15:01 18:47 20:33
İncirliova 06:41 08:09 10:53 13:24 15:11 18:57 20:43
Germencik 06:51 08:19 11:03 13:35 15:21 19:07 20:58
Ortaklar 07:01 08:30 11:14 13:46 15:31 19:18 21:09
Çamlık 07:19 08:48 11:32 14:08 15:50 19:36 21:27
Selçuk 07:32 09:01 11:46 14:22 16:04 19:49 21:40
Sağlık 07:51 x x x x x 21:59
Tepeköy 07:59 09:34 12:13 14:50 16:31 20:16 22:07
Torbalı 08:05 09:41 12:18 14:54 16:35 20:20 22:12
Pancar 08:14 09:51 12:27 15:04 16:44 20:29 22:21
Menderes 08:27 10:05 12:40 15:18 16:57 20:41 22:33
A.Menderes Havaalanı 08:32 10:10 12:45 15:23 17:02 20:46 22:38
Gaziemir 08:37 10:16 12:52 15:28 17:07 20:52 22:43
İzmir (Basmane) 08:56 10:35 13:09 15:45 17:26 21:09 22:59

İzmir Denizli Bölgesel Trenleri

Denizli İzmir Tren saatileri

Bu trenler İzmir > Denizli > İzmir arasında her gün sefer bulunur. İzmir Denizli Bölgesel Trenleri; İzmir (Basmane) > Gaziemir > Adnan Menderes Havaalanı > Menderes > Pancar > Torbalı > Tepeköy > Sağlık > Selçuk > Çamlık > Ortaklar > Germencik > İncirliova > Aydın > Umurlu > Köşk > Sultanhisar > Atça > İsabeyli > Nazilli > Kuyucak > Pamukören > Horsunlu > Buharkent > Sarayköy > Goncalı > Denizli güzergahlarında çalışmaktadır.

İzmir – Denizli Tren Güzergahı Durakları

Denizli İzmir Tren saati
  • Basmane > Adnan Menderes Havalimanı Tren Saatleri
  • İzmir Basmane > Selçuk Tren Saatleri
  • İzmir Basmane > Torbalı Tren Saatleri
  • İzmir Basmane > Nazilli Tren Saatleri
  • İzmir > Aydın Tren Saatleri

TCDD Danışma ve Rezervasyon Telefon Numaraları

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

SELÇUK İSTASYONU:
Tel: 0232 892 60 06 – (06.00 – 21.00)

AYDIN İSTASYONU:
Tel: 0256 212 99 40 / Dahili: 71351 – (07.00 – 20.00)

NAZİLLİ İSTASYONU:
Tel: 0256 312 49 79 / Dahili: 71351 – (06.30 – 20.30)

DENİZLİ İSTASYONU:
Tel: 0258 268 28 31 – (06.00 – 18.00)

Denizli İzmir Tren Saatleri 2022 TCDD ile ilgili merak edilenleri haberimizde yayınladık. Denizli İzmir Tren saatleri gibi İzmir Denizli Tren saatlerini de tablo halinde burada yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu