Haber

Etkileyici Doğum Günü Mesajları Arkadaşa, Kardeşe veya Sevgiliye Wattpad

Doğum Günü Mesajları Arkadaşa, sevgiliye, kardeşe ve aile bireylerine özel mesajlar. Arkadaşa etkileyici doğum günü mesajları ve sözleri.

Doğum günleri bazılarımız için önem taşımasa da, bazıları bu güne oldukça fazla önem verirler. Biri doğum günü olduğunda hediyeden çok hatırlatmak ister. Örneğin hediye almasanız dahi bir arkadaşınızın doğum gününü kutladığınızda kendini oldukça iyi hissedecektir. Arkadaşına yada Sevgilisine doğum mesajı arayanlar için sevgiliye etkileyici doğum günü mesajı ve arkadaşa en güzel doğum günü mesajları başlığımızdan birini seçebilirsiniz. Unutmayın ki hatırlanmak herkesin hoşuna gider. Sevdiğiniz insanlara doğum mesajı göndererek bu günü unutmadığınızı ve ne kadar değerli olduğunu hissettirin.

Kısa ve Öz Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

Kısa ve Öz Doğum Günü Mesajları Arkadaşa
 • Doğum ile ölüm arasında geçen sürede seninle yaşamak seninle yaşlanmak isterim sevgilim Doğum Günün Kutlu Kutlu Olsun.
 • Günaydın sevgilim seninle mutluluğu buldum seninle en güzel günleri geçiririm ellerin ellerimde bu hayat denen filmi izlerim. Doğum Günün Kutlu Olsun.
 • Bu yeni yaşında dileklerin kabul olsun beklemediğin Sürprizler hayatında yer bulsun Doğum Günün Kutlu Olsun.
 • Yüzünün gülümsemesi, gözlerinin ışıltısı, ruhundaki yaşama aşkı hiç bir zaman eksik olmasın. Dilediğin ne varsa kabul doğum günün kutlu olsun.
 • Baharda açan çiçek gibi ışıltılı, Şelale gibi coşkun hayattan umutlu her daim mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.
 • Tut bir dilek gönder semaya, dön bir bak geride kalan yıllara yeni yaşında mutluluk hep olsun yanında . Doğum günün kutlu olsun.
 • Sen hayatta tanıdığım en güzel en özel insansın yaşamımda hep var olmalısın. Doğum günün kutlu olsun.
 • Zaman geçse de güzelliğin hep üzerinde, her günüm geçsin seninle bu günde ellerim ellerinde. Mutluluk hep olsun yeni yaşında da bizimle. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Güzel Doğum Günü Mesajları Arkadaşa
Güzel Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

Güneş kadar neşeli ve sıcaksın, bırak ellerin boynumda kalsın rüyamda hep yaşamımdasın yeni yaşında da mutluluk hep bizimle olsun. Doğum günün kutlu yarınlarımız umutlu olsun.

Biraz sevgi biraz hüzün var hayatımızda mutluluk zor bulunur bu hayatta yeni yaşında kucak dolusu mutluluklar getirsin sana. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün mutluluk uğrasın sana çalmasın kapını kötülükler bundan eksik olmasın hiçbir zaman huzurun bu dünyada . Doğum günün kutlu olsun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, yürekten verilmeli hediyeler Ey sevgili sana yürek dolusu sevgiler.Doğum günün kutlu olsun.

En güzel yarınlar bu günle başlar, Doğum günün kutlu olsun.

Bu güneş farklı doğdu , sadece dünyayı değil içimizi aydınlattı. bu gün dünya bir başka baktı.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Sen bana bu hayatta arkadaş değil de kardeş oldun. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bana dost olmanın ne demek olduğunu öğreten güzel insan… Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Arkadaşa Kısa Doğum Günü Mesajları

Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik arkadaşım.

Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim… İyi ki doğdun, nice mutlu senelere

İyi ki doğdun ve benim oldun. Sen hayatıma değer katan biricik sevdiğimsin. Nice mutlu, birlikte senelere

Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Nice birlikte güzel yıllarımız olsun.

Seni tanıdığım günden beri hep iyi ki dedim… İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin. Doğum Günün kutlu olsun sevdiğim.

Uzun Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

 • Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.
 • Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.
 • Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.
 • Arkadaşlık çiçeklere benzer bazıları solar gider bazıları ise ömür boyu canlı olarak kalır yanımızda. Sen hayatımızdaki solmayan çiçeksin, vakit geçirmeye doyamadığım insansın, umarım çiçekler kadar güzel bir yıl geçirirsin dostum. İyi ki doğdun.
 • Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.
 • Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Resimli

Resimli doğum günü mesajları, arayanlar yukarıdaki görselleri kayıt edip arkadaşlarına gönderebilirler. Talep üzerine daha fazla doğum günü mesajı resimleri eklenecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu