Teknoloji

Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene 2023

Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene hatası çözümü. Instagram’a bağlanamadık. İnternete bağlı olduğundan emin ol ve tekrar dene.

Instagram hesabını sildikten sonra üzgünüz ancak bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene. Uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda dondurduğunuz hesap için yine aynı problemi yaşıyor olabilirsiniz. Hesabı tut dediğinizde ise ekranda kırmızı harflerle Instagram’a bağlanamadık. İnternete bağlı olduğundan emin ol ve tekrar dene. uyarısı gelmektedir.

Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene Hatası Nedenleri

Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene Hatası neden olur başlık başlık sıralayacak olursak:

 • Instagram hesabının silinmesi.
 • Telefonda VPN uygulamasının açık olması.
 • Hesaba sürekli farklı cihazlardan giriş yapılıyor olması.
 • Instagram hesabının şüpheli davranışlarda bulunması.
 • Instagram şifresinin çok sık değiştirilmesi.
 • Hesabın başkaları tarafından şikayet edilmesi.
 • Hesabı çok sık dondurup/silip tekrar açmak gibi nedenlerden kaynaklanmaktadır.

Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene Hatası Çözümü

Bu hata yukarıda da belirttiğimiz nedenlerden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Genelde hatanın çözülmesi için 4 – 8 – 12 saatlik bir bekleme süresi söz konusu. Örneğin telefondan giriş yapmayı denediniz ve bu hatayı aldıysanız yaklaşık 4 saat boyunca tekrar giriş yapmayı denemeyin. Bu süre dolduktan sonra bilgisayardan ya da telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamasından hesap bilgilerinizi doğru şekilde yazarak giriş yapabilirsiniz.

Instagram Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene Hatası Çözümü

Bu Hesabı Kullanmaya Devam Etmek İstiyor Musun

Sırasıyla neler yapılması gerektiğini aşağıda maddeler halinde listeledik. Bu ayarları yaparak problemi giderebilirsiniz.

 • Gelen hatayı yok sayıp sonra telefonun Ayarlar menüsüne tıklayın.
 • Adım adım Ayarlar—Uygulama Yöneticisi—Instagram—Veriyi Sil/Temizle seçeneklerini seçin.
 • Instagram uygulamasına giriş yapın ve kullanıcı bilgilerinizi doğru girdikten sonra ‘Giriş Detay Bilgilerimi Unuttum’ deyin.
 • Kullanıcı adı ve e-posta kullan seçeneğine dokunun.
 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın, Instagram’a tekrar girmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımlar uygulandığında genelde işe yarıyor.

Özetle Android ve iPhone telefonunuzda veriyi temizledikten sonra Instagram hesabınıza bilgilerinizi doğru şekilde yazarak giriş yapabilirsiniz.

Instagram Hesabınızı Dondurun

Çoğu tarifi uyguladınız ancak problem yine de devam ediyorsa Instagram hesabınızı dondurarak çözüm bulabilirsiniz. Dondurma işlemini yapmadan önce VPN kullanarak giriş yapmayı deneyin, mobil tarayıcıdan ya da bilgisayardan da giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız yöntemleri denediniz ancak halen daha aynı hatayı alıyorsanız, son olarak Instagram hesabını geçici olarak kapatıp tekrar açmanız gerekir.

Instagram’da zaman zaman karşılaşılan hatalar bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Bu hatalardan biri ise Instagram hesabı kalıcı olarak silindiğinde 1 ay dolmadan tekrar açmaya kalkışıldığında karşılaşılan Instagram Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu Lütfen Tekrar Dene hatasıdır. Hatanın çözümü için en iyi yöntem bir süre bekleyip tekrar hesaba giriş yapmak olacak.

instagram’a bağlanamadı. internete bağlı olduğuna emin ol ve tekrar dene

instagram hataları

Instagram’a bağlanamadı. internete bağlı olduğuna emin ol ve tekrar dene. hatasıyla karşılaşıyorsanız bunun nedeni genelde internet bağlantısının yavaş oluşundan kaynaklanmaktadır.

Ancak bütün yöntemleri denediniz, Instagram ile iletişime dahi geçtiniz ve problem çözülmediyse aynı kullanıcı adıyla yeni bir Instagram hesabı açmanız gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu