Teknoloji

Pingru Web Giriş Yap 2024 Pingru APK

Pingru giriş ve Pingru Web giriş ekranı. Pingru Web giriş yap ne demek? Pingru benzeri siteler haberimizde.

Pingru Web, Pingru web giriş yapmak için insanlar güncel linki arıyorlar. Pingru Instagram’da çeşitli özellikler sağladığını iddia eden bir sistemdir. Bu sistem ile Instagram’da kapalı hesapları görüntüleyebildiğini, sizi takibi bırakanları ve benzeri özellikleri içerisinde barındırdığını iddia ediyor. Ancak bu ve buna benzer platformlara güvenmemenizi öneririz. Google Play’de de uygulaması bulunsa da bu uygulama hesabınızı alabilir. Bu nedenle uygulamadan kullanmak yerine pingru web sitesi ile kullanmanız daha mantıklı olacaktır. Hesabınızın da başkaları tarafından alınmaması için bu ve buna benzer platformları kullanırken sizin için önemi olmayan ve kullanmadığınız bir Instagram hesabı kullanın.

Bu sistemler genelde giriş yapanlardan bilgileri çekip arkadaşlarının profillerini listelemektedir. Örneğin siz orjinal hesabınızla bu platformu kullanırsanız takip ettiğiniz ve takip eden bütün kişilerin bilgileri bu platforma iletilmiş olur. Bu sayede bir başkası arkadaşlarınızdan birinin hesabını görmek istediğinde kolayca ulaşabiliyor. Peki, Pingru web giriş yap ekranı nereden nasıl açılır?

Pingru Web

Pingru Web adresine giriş yapıldıktan sonra hesap sorgulaması yapabilmeniz için bir Instagram hesabı kullanmanız gerekir. Kullanmadığınız boş bir Instagram hesabı oluşturun. Hesabı oluşturduktan sonra birkaç ünlü ismi takip edin. Sonrasında yapmanız gerekenler:

  • Pingru Web giriş yapın,
  • Giriş yaptıktan sonra kullanılmayan Instagram hesabınız ile sisteme girin,
  • Sisteme girdikten sonra gizli hesabını görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp aratın,
  • Listeden o hesabı seçin, böylece o profil ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pingru Web Giriş Yap

Pingru Web giriş yap, giriş yaparken hata alıyorsanız ya da sayfa açılmıyorsa yapmanız gereken oldukça basit. İlk olarak telefondan ya da bilgisayardan DNS ayarları yaptıktan sonra Pingru web giriş yapılabilir. Giriş yaptıktan sonra yukarıda bahsettiğimiz gibi giriş adımlarını izleyin. Pingru kullanılarak profilinize kimlerin baktığını, sizi takibi bırakanları da görüntülemek mümkün.

Pingru Hakkında

-Gizli Instagram profillerini görüntüleyebildiğini iddia etmektedir.
-Profili kim takip ediyor
-Profilin takip ettikleri
-İnstagram yayınları, reels videoları, hikayeleri
-Fotoğraf ya da video indirmeleri
-Profil fotoğrafı büyütme

Pingru Instagram ile bağlantılı değildir.
Bu uygulamayı kullanmak için bir Instagram hesabı olması gerekir.

Hatırlatma: Bu ve buna benzer platformları kullanmak kullanıcı sorumluluğundadır. Bu sistemin çalışıp çalışmadığı bilinmemektedir. Orjinal hesabınızı kesinlikle kullanmamanız gerekir. Yaşanacak problemlerden kullanıcı sorumludur.

Instagram’da Birinin Profilini Görme

Instagram’da birinin profilini görmek için bir arkadaşınızdan ya da ikinci bir hesap oluşturup oradan takip edebilirsiniz. İnsanlar genelde gelen takip isteklerini kabul etmektedir. Eğer ikinci bir hesaptan takip edecekseniz bu hesabın takip ettiği kişiler ve takipçileri olması gerekir.

Aynı zamanda gönderiler paylaşırsanız hesabın orjinal bir hesapmış gibi görünmesine de olanak sağlarsınız. Hayvanlar ile ilgili ya da komik videolar paylaşan bir Instagram hesabı oluşturup belirttiğimiz yöntemi kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu