Teknoloji

Riot Games Giriş, Valorant Kullanıcı Adı Değiştirme 2023

Riot Games giriş, Valorant kullanıcı adı değiştirme, Riot giriş , Riot hesap kısmına nerden giriş yapılır işte detaylar.

Riot games firmasının en popüler oyunu olan Valorant’ta oyuna ilk kayıt olduğunuzda oluşturduğunuz kullanıcı adı ilerleyen seviyeler de bazen hoşunuza gitmemeye başlar veya klan olarak isim değiştirmek istersiniz Valorant oyununda bu işlemi sağlamak bilmeyen için gerçekten çok zordur. Bu sadece Valorant oyunu için değil League of Legends kullanıcı adı değiştirmede bir o kadar zordur.

Valorant oyununda nick değişikliği nasıl yapılır. League of legends kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır. Riot Games tarafından geliştirilen oyunlar e-sporcular ve normal oyuncular tarafından oldukça tercih edilir. Riot Games tarafından geliştirilen oyunlar son dönemde oldukça popüler oldu. Önce LoL sonra Valorant ikisinin de fanları oldukça çok ve oyun piyasasında isminden oldukça bahsettiren oyunlar bunlar. Valorant taktiksel FPS oyunu olduğu için rakip takımların aklında isminizin kalması için biraz güzel bir isim seçmelisiniz. Bu nedenle önceden kullandığınız kullanıcı adınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Valorant Kullanıcı Adı Değiştirme

Riot Games Giriş - Valorant Kullanıcı Adı Değiştirme
Riot Games Giriş – Valorant Kullanıcı Adı Değiştirme

Valorant kullanıcı adı değiştirme, Valorant oyuncularının büyük çoğunluğu oyunun başlangıcında kullandıkları kullanıcı adını sonradan değiştirmeyi tercih ediyor. Genel olarak insanlar ilk kullandıkları nicklerden memnun olmuyorlar. Peki Riot Games üzerindeki oyunlarda nick değiştirmek mümkün mü sorusunun cevabı evet bu mümkün.

Riot hesap kısmından Riot games nick değiştirme yapılabilir. Bu işlem için riot games giriş sağlanması gerekecektir. Sonrasında riot id değişikliği ile işlemlerinizinim sağlamış olacaksınız.

League of legends Kullanıcı Adı Değiştirme

League of legends kullanıcı adı değiştirme işlemi ile valorant kullanıcı adı değiştirme işlemi aynı sayfadan yapıla biliyor. Bu işlemler için öncelikle yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak Riot Games giriş yap kısmından kullanıcı adınız ve şifrenizi girin. Giriş için linke tıklayın 
  • Riot Games giriş kısmında Kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Bağlı uygulamalarına yanında çıkan değiştir butonuna tıklayın.
  • İsminizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Riot Games Kullanıcı Adı Değiştirme

  • Valorant kullanıcı adı değiştirme veya League of legends kullanıcı adı değiştirme için Riot Games hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Riot Games hesabına giriş işlemi için buraya tıklayın
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüden ikinci sırada RİOT ID yazan yere tıklayın.
  • Açılan pencerede mevcut RİOT ID’niz görünecektir. İsminizin üzerinde tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz.
  • Kullanmak istediğiniz yeni isminizi yazarak değişikliği kaydet demeniz yeterli olacaktır.
  • RİOT ID’leri değiştirdikten sonra 30 gün boyunca tekrar isim değişikliği yapamazsınız.

Yukarıdaki işlemi sağladıktan sonra Valorant kullanıcı adı değiştirme ve League of legends kullanıcı adı değiştirme işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu