Haber

Sevgiliyle İzlenecek Filmler 2024

Sevgiliyle izlenecek filmler 2024 Film önerileri güncel. Sevgiliyle izlenecek romantik, komedi ve benzeri türde filmler.

Sevgiliyle izlenecek filmler arayan fakat film bulamayanlar için önerilerde bulunmak istedik. Filmlerle arası olmayanlar yada sevgilisi hangi film türünü daha çok beğeniyor bilmeyenler için toplamda 20 film önerisinde bulunduk. Sevgiliniz ile izlemeniz için bu listede yerli ve yabancı yapımları sıraladık. Ayrıca filmin konusunu anlayabilmeniz için açıklamalara ek olarak fragmanlarını da eklemeyi unutmadık.

Sevgiliniz ile romantik bir an geçirmek için en güzel filmi seçmek istemeniz oldukça doğal. Duysende sosyal içerik platformu olarak sizin için filmleri inceledik ve en iyi 20 film listesini oluşturduk.

Sevgili ile İzlenecek Filmler 2024

Sevgili ile izlenecek filmler ve diziler arayışında olanlar için Duysende sosyal haber platformunda bulunan önerileri dikkate alabilirler. Film seyrederken, sevgiliniz ile keyifli vakit geçirmek için seçtiğiniz yapımı doğru seçmelisiniz.

1. 7. Koğuştaki Mucize

7. koğuştaki mucize
7. koğuştaki mucize

Orijinali Kore filmi olan fakat tüm yorumcular tarafından orijinalinden daha çok beğenilen film konusu 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip olan Memo’nun 1983 yılında Ege’de bir kasabada dönemin komutanının küçük kızın ölümü üzerine kalması akıl sağlığı olmamasına rağmen hapse atılan ve idama mahkum edilen Memo’nun orda yaşadığı duygusal anılar ve Aras Bulut İynemli’nin müthiş oyunculuğu ile filme ayrı bir renk katması ile etkisinden kurtulamayacağınız bir film olmuştur. 2020 yapımı film Sevgiliyle İzlenecek Filmler Dram filmleri başında gelmektedir. Sevgiliyle izlenecek filmler arasında en duygusal filmdir.

2. Umudunu Kaybetme Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Umudunu Kaybetme
Umudunu Kaybetme

Süper bir baba olan Chris Gardner, işinde çok zor zamanlar yaşamaktadır maddi olarak çok sıkıntılı günler yaşamaktadır. Eşi tarafından terk edilince çocuğu ile birlikte zor günler geçirmeye başlar ev sahipleri de evi boşaltınca baba ve oğlu kimsesizler evinde sokakta hatta tuvalette bile gecelerler. Sıfırdan en zirveye çıkarken yaşadığı o zorlu mücadeleyi anlatan umudunu kaybetme filmi Sevgili ile izlenecek en iyi romantik filmlerin başındadır.

3. The Intouchables (Olacak İş Değil)

The Intouchables
The Intouchables

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yapılmış olan Olacak İş Değil zor günler yaşayan Dell iş bulmak için başvurduğu Pariste yaşayan zengin iş adamı Phillip’in evine gittiğinde aksi ve ters davranışlarından hoşlanınca onu işe almasıyla yaşanan olayların Phillip ve Dell birbirine daha yakınlaştırarak en iyi arkadaş olmalarını konu alan çok güzel bir Sevgili ile izlenecek en iyi romantik filmdir.

4. Falling Inn Love Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Katıldığı bir yarışma programında Yeni Zelanda da bir ev kazanana Gabriela katalogda gördüğü ve tanıtılan ev saray gibidir. Ama işlemler için gittiğinde pansiyonun virane yıkık dökük bir yer çıkar. Böyle kötü bir evi satamayacağından orada kalıp evi tamir edip satmaya karar verir. Olaylar böyle gelişen film 2019 yapımı bir romantik komedi türünde filmdir. Eğlenceli sevgiliyle izlenecek filmler arasında yerini almıştır.

5. About Time (Zamanda Aşk)

Ailesinin tüm erkeklerinde olan zamanda seyahat etme özelliği olan Tim Lake bu aile yadigarı yeteneği öğrendiğinde bunu fırsata çevirerek geçmişte yapmış olduğu tüm hatalara gidip düzeltmeye karar verir. Geçmiş değişince gelecekteki hayatı da olumlu olarak etkilene tim Londra’ya taşınır ve çok güzel bir kadın olan Mary’e aşık olur. Mary ile ilişkisini ilerletmek için bu özelliğini kullanan Tim’in yaşadığı komik olayları anlatan 2013 yapımı film Kız arkadaşınızla izlenecek filmler arasında başta gelen romantik komedi türünde filmdir. Aşk dolu sevgiliyle izlenecek filmlerden biri.

6. Always Be My Maybe

Çocukluk arkadaşı olan Sasha ve Marcus’un on beş yıl sonra tekrar karşılaşırlar. Sasha başarılı bir şef ve evlilik hazırlığında olan biridir. Marcus ise babası ile birlikte kalan ve babasının yanında çalışan yerel bir müzisyendir. Sasha yıllar sonra Marcus ile karşılaşınca ve Sasha’nın nişanlısı evlilikten vazgeçince yaşanan olayları anlatan 2019 yapımı romantik komedi türünde filmdir. Sevgiliyle izlenecek filmler romantik filmler arasında ilk sıralardadır.

7. Irreplaceable You

Farklı, acı tatlı bir aşk hikayesi arıyorsanız, Irreplaceable You gerçek aşka dair yürek burkan anlarla ve yürekten yansımalarla doludur. Hikaye, sonunda nişanlanmaya karar veren çocukluk aşkları Abbie ve Sam’i başından geçen olayların anlatıldığı duygusal bir filmdir. Abbie’nin hamilelik belirtileri olduğunu düşündüğü için doktora gider ama dördüncü evre kanser olduğunu öğrenir ve yapılacak pek bir şey olmadığını anladığı için nişanlısına yeni bir sevgili aramaya başar. 2018 yapımı bil duygusal ve romantik bir filmdir. Sevgiliyle izlenecek filmler arasında en güzellerden biridir.

8. To All The Boys I’ve Loved Before (Sevdiğim Tüm Erkeklere)

Aşık olduğu bütün erkelere mektup yazan fakat bu mektupları saklayan Lara Jean kardeşi mektup zulasını bulup onları, kız kardeşinin uzun zamandır erkek arkadaşı da dahil olmak üzere, aşık olduğu her erkeğe teslim edip dünyası alt üst etmesiyle gelişen komik olaylar örgüsünü anlatan film 2018 yapımıdır. Sevgili ile izlenecek filmler arasında başta gelen romantik komedi türünde filmdir. Sevgiliyle izlenecek filmler arasında sekizinci sırada yer alıyor.

9. P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum)

Oldukça romantik bir film olan Not: Seni Seviyorum filmi 2008 yapımı bir filmdir. Ağrı bir hastalık nedeniyle kocasını kaybeden Holly e kocasının ölmeden önce bu durumu kolay atlatması için yazdığı mektupları göndermesi ve Holly yeniden hayata tutunmasını sağlamasını anlatan çok duygusal ve güzel bir filmdir. Kız arkadaş ile izlenebilecek en iyi romantik filmdir. Sevgiliyle izlenecek filmlerden biridir.

10. When We First Met (İlk Tanıştığımız Gece)

Bir partide tanıştığı ve ilk gördüğü anda ona aşık olan Noah geçirdiği güzel vakitten sonra kızında ondan hoşlandığını düşünse de Avery onu tamamen arkadaşı olarak görecektir. Bu durumu değiştirmek isteyen Noah bir fotoğraf kabini sayesinde geçmişe gider ve her şeyi kendi istediği gibi olması için yeniden planlar ve bu süreçte yaşadıklarını anlatan çok eğlenceli 2020 yapımı bir filmdir. Sevgili ile izlenecek filmler olarak başta gelen romantik komedi türünde filmdir.

11. Her (Aşk)

Yakın gelecekte tüm dünyanın dijitalleşmesi ve yapay zekanın çok ileri seviyededir. Theodore eşinden boşandıktan sonra bir apart odada tek başına yaşamaktadır. Bir teknoloji firmasının yapay zeka programı ile üretilmiş işletim sistemi reklamını izledikten sonra konuşacak biri olur umuduyla bu işletim sistemini alır. Sadece bir sesten ibaret olan yapay zeka Samantha ile tanışır ve bunalımda olan Theodore Samantha ile konuştukça hayattan zevk almaya başlar ve bunalımdan çıkar. Çok eğlenceli 2014 yapımı film Sevgili ile izlenecek Romantik filmler arsındadır.

12. Naked (Yine Çıplak)

Bazen sadece gülünç bir komediye ihtiyaç duyarsınız ve Naked romantizm kadar gülünç olur. Bir erkek düğün gününde asansörde çıplak uyandığında, düğününe zamanında geri dönmek ve bu süreçte ilişkisini düzeltmek için imkansızı yapmak zorundadır. 2020 yapımı film kız arkadaşınla eğlenceli vakit geçirmek için bire birdir.

13. Hitch (Aşk doktoru) Sevgiliyle izlenecek filmler

Aşk doktoru Alex Hitchens, Flört konusunda beceriksiz erkeklere yardımcı olarak hayatlarının kadınını bulmalarını sağlayan ve bundan para kazanan biridir. Sara bir gazetede köşe yazarı olarak çalışmaktadır. Her ikisi de ilişkiler konusunda oldukça tecrübeli ve bilgilidir. Her ne kadar zıt karakterler olsalar da ilişkileri başlar. Sara’nın en son köşesinde takip ettiği kişi, Alex’in müşterisi çıkınca işler karışmaya başlar. 2005 yapımı film flört ile izlenecek filmler arasındadır.

14. Umut Işığım (Silver Linings Playbook)

Her şeyini bir günde kaybeden bir adamın Mahkeme kararıyla Rehabilitasyon merkezinde 8 ay kalan sonra döner. Onunla görüşmesini engellemek için dava açan eski karısıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışan Bradley, Tiffany adında biri ile tanışır amacı Tiffany üzerinden eski karısına ulaşmaktır. Her ikisi de kendi çıkarları için birlikte hareket etmeye başlar ce her ikisininde bu ilişki umut uşığı olur. 2013 yapımı film Kız arkadaş ile izlenebilecek romantik komedi türünde filmdir.

15. Vol.i

Uzak bir gelecekte, tüm insanlar uzayda yaşarken, Vol.i adlı bir robot, yaşamı bir kez daha sürdürebilmesi ve insanların geri dönebilmesi için kirlenmiş bir Dünya’yı temizlemekle görevlendirilir. Vol.i, yaşam belirtileri bulmak için Dünya’ya gönderildiğinde EVE adında başka bir robotla tanışır. EVE bir bitki bulduğunda, herkesi eve getirmek için uzaya giderler. 2008 yapımı film Kız arkadaş ile izlenecek animasyon filmleri arasındadır.

16. Five Feet Apart

Vücudun akciğerlere giden havayı engelleyebilecek kalın mukus ürettiği anlamına gelen bir durum olan kistik fibrozlu 17 yaşındaki Stella. Yaşıtlarından farklı olarak temelde hastanede yaşıyor ve burada  aynı hastalığa sahip olan karakteri Will ile tanışıyor. Sonunda birbirlerine aşık olurlar ama hastalıkları nedeniyle aralarında belli bir mesafeyi korumak zorunda kalırlar 2019 yapımı film Sevgili ile izlenecek Romantik filmler arasındadır.

17. 10 Things I Hate About You (Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi)

Birbirine tamamen zıt iki kız kardeş, Kat ve Bianca hakkındadır, ancak kızlarının çıkmasına izin vermeyen aşırı korumacı bir babayı paylaşırlar. Bianca sonunda babasını onunla flört etmesi için ikna eder, ancak sadece antisosyal kız kardeşinin de bir randevusu olması şartıyla. Bianca’ya çok aşık olan Cameron, ona çıkma teklif ettiğinde, ona kuralı anlatır ve “kötü çocuk” Patrick’e Kat’i onunla çıkmaya ikna etmesi için rüşvet verir, böylece sonunda Bianca ile randevusu olabilir.  1999 yapımı film kız arkadaşla izlenecek filmler arasındadır.

18. Isn’t It Romantic

Natalie, filmlerde ve televizyonda tasvir edilen masalsı aşk ideallerinden bıkmış bir kadındır. Sonra kafasına bir darbe alır ve kendini başrolde olduğu kendi romantik komedisinde bulur. Şimdi Natalie, gerçek hayata geri dönebilmek için bir erkeği kendisine nasıl aşık edeceğini bulması gerekiyor. 2021 yapımı film Sevgili ile izlenecek Romantik komedi filmler arasındadır.

19. The Last Song (Son Şarkı)

Kardeşiyle birlikte yaz için babalarının yanında kalmaya gönderilen 17 yaşındaki kızın. Birkaç yıl önce aileden ayrıldığı için babası ile arası iyi değildir. Bu yüzden müzik yapma hayallerinden vazgeçiyor. Onunla kalırken, bu hayalleri yeniden keşfetmesine yardımcı olan Will adında bir adamla tanışır. 2010 yapımı film Kız arkadaş ile izlenecek Romantik filmler arsındadır.

20. Vicky Cristina Barcelona (Barselona, Barselona)

Birbirlerine çok zıt iki karakter olan Vicky ve Cristina yaz tatillerini geçirmek için ispanyaya giderler. Burada Juan Antonio ve eski karısı Maria Elena ile tanışırlar. Vicky, evlenmek üzere olan muhafazakâr bir kadınken; Cristina cinsel serüvenlere açık, özgür ruhlu bir kadındır. Vicky ve Cristina ile Juan Antonio arasında gelişen aşk ilişkisi sıradışı sonuçlarını içeren bir film. 2009 yapımı fil sevgili ile izlenecek Romantik filmler arsıdadır.

Benzer İçerikler: Netflix Lezbiyen Dizi ve Filmleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu