Haber

Turkcell Content SMS Services Nedir? İptali

Turkcell Content SMS Services nedir? Content SMS Services nasıl iptal edilir? Turkcell Content SMS Services detayları.

Turkcell aboneleri faturalarında Content SMS Services kalemi ile karşılaşabiliyorlar. Ekstradan faturaya yansıyan Content SMS Services dijital servis ücreti neticesinde insanlar bu aboneliği iptal etmek istemektedir. Turkcell abonelerinin faturalarında gördüğü content sms services ne anlama gelir ve nasıl iptal edilir haberimizde anlattık.

Turkcell Content SMS Services Nedir

Fatura detayına baktığınızda karşınıza çıkan Content SMS Services olarak isimlendirilen ve faturanıza eklenen ücret 4 haneli numaralara gönderdiğiniz mesaj için kesilen ücret olarak karşımıza çıkmaktadır. 4 haneli özel numaralara göndereceğiniz mesajlar için Turkcell tarafından ücret kesilir.

Banka, kurum ya da firmalara göndermiş olduğunuz SMS’ler için ücret ödemeniz gerekir. Ödenecek bu ücretler Content SMS Services olarak faturanıza yansıyacaktır.

Örneğin plaka sorgulama içim gönderdiğiniz bir kısa mesaj faturanıza Contentn Sms Services olarak yansıyacaktır.

Turkcell Content SMS Services İptali

Turkcell Content SMS Services iptali için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi özel 4 haneli numaralara gönderilen SMS’ler için bu ücret kesilse de aynı zamanda özel servis abonelikleri sonucunda da faturanızdan kesilebilir. Turkcell Content SMS Services nasıl iptal edilir sorusunun yanıtı ise:

  • Turkcell Müşteri hizmetlerini arayın,
  • Temsilciye bağlanın,
  • Turkcell Content SMS Services ücretinin neden yansıdığını sorun,
  • Bir abonelik varsa iptal edilmesini talep edin.

Haberimizde, Turkcell Content SMS Services Nedir? İptali ile ilgili detayları yayınladık. Genelde özel servislere gönderilen sms ücreti olarak faturalara yansır. Fakat siz yine de müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu