Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Star 16 GB Paketi

Turkcell faturalı tarifeler arasında sık tercih edilen Turkcell Platinum Star 16 GB Paketi ile ilgili bütün detayları burada bulabilirsiniz.

Turkcell Platinum Star 16 GB Paketi 16 GB internet, her yöne 2500 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika, her yöne 500 SMS/MMS barındırmaktadır. Ayrıca bazı uygulamalarda geçerli ücretsiz hediye internet hakları da bu paket ile hattınıza tanımlanacaktır. Eğer internette çok fazla vakit geçiriyorsanız bu paket tam size göre.

Ek Faydalar

  • Dergilik’e özel 1GB internet
  • BiP’e özel 5GB internet
  • lifebox’a özel 5GB internet
  • TV+’a özel 5GB internet yararlanabilmek için TV+ aboneliği gerekmektedir.
  • fizy’e özel 5GB internet
  • Salla Kazan ile her hafta GB garantisi hakkı bu tarife ile sizi bekliyor.

Platinum Star 16 GB Paketi

Platinum Star 16 GB tarifesi 16 GB internet, her yöne 2500 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 500 SMS/MMS bulunmaktadır. Bu paketi aldığınızda çeşitli uygulamalarda kullanabileceğiniz hediye internet hakları da hattınıza tanımlanır. Bu uygulamaları ek faydalar başlığı altında listeledik.

Turkcell Platinum Star 16 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş yapmak için Turkcell resmi internet sitesi, Dijital Operatör uygulaması, Müşteri hizmetleri ya da Turkcell cep merkezlerinden işlem yapabilirsiniz.

Paketten kalan haklarınızı Dijital Operatör uygulamasından inceleyebilirsiniz. Yine Dijital Operatör uygulaması ile fatura inceleme, ek paket satın alma, tarife değişikliği ve buna benzer bir çok hat işlemlerinizi gerçekleştirmek mümkün.

Tarifeye taahhütlü geçiş yapmanız halinde indirimli olarak kullanabilirsiniz. Ancak taahhüt süreniz dolmadan farklı bir operatöre ya da faturasız hatta geçiş yapmanız halinde cayma bedeli ödemeniz gerekir. Cayma bedelinde ise yapılan indirimler geri alınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu