Oyun

VALORANT Hesap Aç Kayıt Ol 2023 Hesap Oluştur Kur

VALORANT Hesap Nasıl Açılır? Valorant Giriş

Riot Games Valorant Hesap aç ve Valorant kayıt ol hemen oyuna başla. Valorant giriş yapabilmek için Valorant hesap oluştur ve giriş yap.

Merhaba değerli tekji.com kullanıcıları. Bu başlığımızda VALORANT hesap oluşturma, VALORANT hesap aç, gibi sorularınızı yanıtlamak için destek olacağız.

VALORANT Nedir?

Valorant, Riot Games firması tarafından çıkarılan ve geliştirilen FPS türünde online bir oyundur. Oyunu düşük sistem gereksinimleri sayesinde hemen hemen her bilgisayarda oynamak mümkündür. Beşer kişilik iki takım kıyasıya mücadele verir. VALORANT’ta 15 ajan karakter bulunmaktadır. Oyunun mantığı CS:GO ile aynıdır. Fakat daha gelişmiş özellikleri ile dikkat çekmektedir. Oyunda bulunan ajanların kendine özel yetenekleri vardır. Bu yetenekler ile oyun daha da eğlenceli bir hal alır. Eğer ajanlar hakkında bilginiz yoksa Valorant karakterleri başlığını ziyaret edebilirsiniz. Ustalaşmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Daha öncesinde FPS türünde oyunlar oynadıysanız bu oyuna kısa bir sürede adapte olurusnuz.

VALORANT oyununa giriş yapabilmek için bir Riot hesabınızın olması gerekir. Yani daha öncesinde League of Legends oynadıysanız, aynı hesap bilgilerini kullanarak VALORANT’a da giriş yapabilirsiniz. Burada daha önce hiç Riot Games hesabı oluşturmamış olanlar için riot games hesap oluştur adımlarını anlatacağız.

VALORANT Hesap Aç

Yeni VALORANT hesap oluştur adımlarını uygulayabilmek için ilk olarak Buraya girin ve VALORANT’ın resmi sitesinden hesap açma adımlarını uygulamaya başlayalım.

Açılan sayfada sağ üstte bulunan “hemen oyna” butonuna tıklayarak üyelik ekranına giriş yapın.

valorant hesap aç

Açılan sayfadan “hesap oluştur” seçeneğine tıklayın.

valorant hesap oluştur

E-posta adresinizi yazın ve “ileri” butonunu ile devam edin. Bu kısımda kullandığınız ve kendinize ait olan bir e-posta adresini girmeniz gerekmektedir. Hesabınızı kaybetmemek ve Riot Games hesabı açmak için bu önemlidir.

valorant hesap aç 2

Açılan yeni ekranda doğum tarihinizi doğru bir şekilde girin ve “ileri ok” butonunu ile devam edin.

riot games hesap aç

Sonrasında oyun için size özel bir kullanıcı adı seçin ve ilgili ekrana yazın. Bu kullanıcı adı oyuna giriş yaparken kullanılır. Bu nedenle unutmayın.

riot games kullanıcı adı

Başkaları tarafından tahmin edilemeyecek zor bir şifre belirleyin ve ileri ok butonunu ile hesabınızı oluşturun. Bu adımı da uyguladıktan sonra hesabınız açılmış olur.

valorant şifre

Yukarıda belirtilen adımları eksiksiz ve doğru şekilde takip ederseniz VALORANT hesap açma işlemini tamamlanmıştır. Başarılı şekilde VALORANT hesap oluşturmanız için bu rehber size yardımcı olduysa yorum kısmından yazmayı unutmayın.

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2021

Minimum sistem gereksinimleri oyunu yüklemeden önce kontrol etmeniz gereken şeylerdendir.

  • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 (Intel), Athlon 200 GE (AMD)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 ya da AMD Radeon R5 200
  • Ekran kartı belleği: 1 GB VRAM

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4150 (Intel), Ryzen 3 1200 (AMD)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 ya da AMD Radeon R7 240
  • Ekran kartı belleği: 1 GB VRAM

Valorant Kaç GB?

Valorant oyununu bilgisayarınıza yüklemek için 17 GB depolama alanınızın olması gerekir. Oyuna güncellemeler geldikçe gereksinim duyulan depolama alanı artabilir. Yani yaklaşık 20 GB’lık bir boş alan olması daha iyi olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu