Haber

Bim Yufka Fiyatı 2023 Bim Baklavalık Yufka Fiyatı

Bim yufka fiyatı 2023 güncel fiyatlar. Bim baklavalık yufka fiyatı 2023 kaç TL? Bim Connex yufka fiyatı ve Bim böreklik yufka fiyatı detayları haberimizde.

Vatandaşlar artık bir ürünü almadan önce en uygun fiyata en kaliteli ürünü almak için araştırma yapıyorlar. Ülkemizde en çok ziyaret edilen marketlerden biri olan Bim marketlerde yufka satışı da yapılmaktadır. Bim böreklik ve baklavalık yufka satışı yapmaktadır. Hazır yufkalar kullanarak hem börek hem de baklava yapımını daha pratik hale getirebilirsiniz.

Bim Yufka Fiyatı

Bim marketlerde satılan yufkanın fiyatı 8 TL ile 14 TL arasında değişmektedir. Satın alacağınız yufka türüne göre fiyat değişmektedir.

  • Üçgen Yufka
  • Baklavalık Yufka
  • Böreklik Yufka

Bim yufka fiyatı ile ilgili merak edilen bütün soruları burada yanıtladık. Baklavalık ve Böreklik bim yufka fiyatını buradan inceleyebilirsiniz.

Bim Baklavalık Yufka Fiyatı

Bim baklavalık yufka fiyatı bayramda baklava yapacak olan vatandaşlar tarafından sık araştırılan konulardan biridir. Bu haberimizde Bim yufka fiyatları hakkında güncel bilgileri listeledik. Ancak fiyatlar bazen haftalık bazen de günlük olarak değişmektedir. Bu nedenle satın almadan önce etiket fiyatını incelemeyi unutmayın. En güncel Bim yufka fiyatlarını Bim marketlerden inceleyebilirsiniz. Peki, Bim baklavalık yufka fiyatı ne kadar?

  • Bim Unlum Baklavalık Yufka Fiyatı 800 G: 12 TL‘dir.

Bim‘de Böreklik Yufka Fiyatı Kaç TL

Bim böreklik yufka fiyatları da börek yapacakların araştırma konuları arasındadır. Bayramlarda ve gündelik yemekler arasında olan Börek için yufka açmak yerine hazır yufka kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda bim marketlerde satışı yapılan Unlum böreklik yufkaları alabilirsiniz. Fiyatı ise:

  • Unlum Böreklik Yufka: 12 TL‘dir.

Bim Üçgen Yufka Fiyatı

Yufka tatlı yapımında ve diğer hamur işleri için kullanılan önemli şeyler arasındadır. Zamandan kâr etmek amacıyla çoğu kişi yufka ile yapılacak olan yemeklerde hazır yufkaları tercih etmektedir. Börek yaparken ya da baklava yaparken çoğu zaman hazır yufkalar tercih edilmektedir. Yufkacılarda satılan hazır yufkaları Bim marketlerden de alabilirsiniz.

Hazır yufkalar tüketicilere oldukça fazla kolaylık sağlamaktadır. Hazır yufka için bir çok çeşit bulunmaktadır. Yufka çeşitlerinden biri de üçgen yufkalardır. Üçgen yufka ile genelde sigara böreği ve puf böreği yapılmaktadır.

  • Yufka 1 KG: 17.50 TL
  • Connex Üçgen Yufka 360 G: 8,90 TL

Bim Connex Yufka Fiyatı

Hemen hemen her markette hazır yufka satışı yapılmaktadır. Hazır yufkalar mutfakta vakit bakımından oldukça kârlı oluyor. Baklava yaparken ya da börek yaparken yufka açmakla zaman kaybetmek istemeyenler genelde hazır yufka kullanmakta. Marketlerde farklı markalarda hazır yufkalar satılmaktadır. BİM markette satışı yapılan yufkanın markası ise Connex markasıdır. Bu yufka markasına ait çeşitli türlerde yufkalar vardır.

  • Connex Günlük Yufka 1 Kg: 12,95 TL
  • Connex Üçgen Yufka 350 G: 8,90 TL

Fiyatlar değişebileceğinden dolayı en güncel fiyatları Bim marketlerden kontrol edebilirsiniz. Haberimizde Bim Yufka Fiyatı 2023 – Bim Baklavalık Yufka Fiyatı ile ilgili merak edilenleri yanıtladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu