Güncel Bilgiler

New Balance Erkek Ayakkabı 2022 Ekim Fiyatları

New Balance erkek ayakkabı modelleri ve fiyatları. New Balance erkek ayakkabıları isimleri ve fotoğrafları haberimizde.

New Balance ayakkabı, erkekler ve kadınlar tarafından en sık tercih edilen ayakkabı markasıdır. Hem kalitesi, hem ergonomik oluşu hem de şık görünüşü nedeniyle dünya genelinde ve ülkemizde çok sık tercih edilmektedir. New Balance erkek ayakkabı modelleri diğer ayakkabı markalarının modellerine göre çok daha şık görünmektedir.

New Balance ayakkabı satın almadan önce modelleri merak edenler için burada en beğenilen New Balance erkek ayakkabı modellerini listeledik. Bu listeden ayakkabıların fotoğraflarına bakarak tercih yapabilirsiniz.

New Balance Ayakkabı

New Balance ayakkabı son yıllarda ülkemizde kadınlar ve erkekler tarafından en çok tercih edilen markalardan biridir. Markanın sık tercih edilme sebebi ise konforu ve aynı zamanda minimalist modelleridir. Kaba durmayan görüntüsüyle kadınların ve erkeklerin bir numaralı tercihidir.

Erkekler için üretilen New Balance ayakkabı modellerini merak ediyorsanız aşağıdan inceleyebilirsiniz. Oldukça şık görünen bu ayakkabılara rahatça ulaşabilirsiniz.

New Balance Erkek Ayakkabı Modelleri

New Balance ayakkabı modellerinin fotoğraflarını ve isimlerini aşağıda listeledik. Listedeki ayakkabılardan beğendiklerinizi güvenilir satıcılardan satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın almadan önce mağazada ayakkabıyı deneyip, teknolojisinin ayağınıza uygun olup olmadığını da test edebilirsiniz.

Ayakkabı satın almadan önce ergonomik oluşuna yani rahatlığına da şıklığı kadar önem vermek gerekir. Çünkü uzun süre ayakkabı içerisinde kalan ayaklarda ağrı oluşmaması için tasarımı ve kalitesi iyi bir ayakkabı seçmek gerekir.

New Balance M520HE7 NB Running Shoes M Mor Erkek Koşu Ayakkabısı

New Balance M520HE7 NB Running Shoes M Mor Erkek Koşu Ayakkabısı

New Balance ML574RE2 NB Lifestyle Shoes M Lacivert Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance ML574RE2 NB Lifestyle Shoes M Lacivert Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance CM997HPT NB Lifestyle Shoes M Beyaz – Gri Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance NB Lifestyle Shoes M Krem Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance CM997HPK NB Lifestyle Shoes M Siyah Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance MS237GB NB Lifestyle Shoes M Mavi Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance MS237GA NB Siyah Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance ML574EVG NB Lifestyle Shoes M Gri Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance ML574EVB NB Lifestyle Shoes M Siyah Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance ML574EH2 NB Lifestyle Shoes M Kırmızı Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance CM997HTJ NB Lifestyle Shoes M Haki Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance M1080M12 NB Running Shoes M Turuncu Erkek Koşu Ayakkabısı

New Balance ML574EVE NB Lifestyle Shoes M Siyah Erkek Lifestyle Ayakkabı

New Balance Ayakkabı Fiyatları

New Balance ayakkabı fiyatları 1200 TL ila 3000 TL arasında değişmektedir. Zaman zaman indirim uygulandığından dolayı indirim zamanı bu ayakkabıları çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. New Balance erkek ayakkabı modellerini merak edenler için yukarıda rahatlıkla bulabileceğiniz 13 farklı New Balance ayakkabı modelini listeledik.

Günlük yürüyüş ayakkabısı olarak tercih edebileceğiniz New Balance ayakkabılarda renkli modeller ve tek renk olan modeller de listeye eklenmiştir.

Spor markası olarak dünya genelinde adını duyurmuş olan New Balance firması sportif stil ile şık görünümü bir araya getirmiştir. Hem şık görünen hem de ergonomik ayakkabıları ile ön planda olan bir markadır. New Balance modelleri kadın, erkek ve unisex kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda çocuklara özel üretilen ayakkabıları da mevcuttur. New Balance erkek ayakkabı modellerinde günlük kullanım için oldukça fazla model bulunmaktadır.

Gün boyu ayağınızdaki ayakkabının hem hafif hem de konforlu olmasını istiyorsanız New Balance ayakkabı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkek ayakkabıları için minimalist ve gösterişli modelleri ön plandadır. Diğer ayakkabı üreticilerine göre daha dinamik ve sportif olarak üretilen New Balance ayakkabıları ile gününüz daha rahat geçecek.

Markanın en çok tercih edilme nedeni ise yüksek konforudur. New Balance orijinal ayakkabı modelleri spor ve sportif giyim sevenler için vazgeçilmezler arasında. Firma, üretim süresince ileri bir teknoloji kullanıyor; New Balance ayakkabı modellerine göre teknik özellikleri de farklılık göstermektedir. Örnek verecek olursak koşu ayakkabılarında güçlü zemin tutuşu ve hızlanma özellikleri genellikle tercih edilmektedir.

Aynı zamanda markanın ayakkabıları darbelere karşı dayanıklıdır. Yani yolda yürürken ayağınız bir taşa çarptığında ayakkabı çok büyük hasar almaz. Tabii ki bu durum süreklilik kazanırsa ayakkabının zedelenmesi oldukça doğaldır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu