Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi hazır karttan Turkcell faturalıya geçiş yapacakların alabileceği tarifelerdir. Aktif faturalı hat kullanan aboneler bu pakete geçiş yapamazlar. Faturasız hattan faturalıya geçiş yapmak isteyenler Aşmaz 20 GB paketini tercih edebilirler. Diğer faturalı tarifelere göre fiyat ve içerik bakımından çok daha avantajlı olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi ile her yöne 1000 dakika, 1000SMS, 20GB internet ile mobil hattınızın keyfini sürün. Ayrıca size özel ilk ay 20 GB internet hediye edilir.

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi

Turkcell Aşmaz 20 GB Paketi içeriği ile ilgili bilgileri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgisini pakete geçiş yapmadan önce müşteri temsilcisinden ya da dijital operatör uygulamasından öğrenebilirsiniz.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJ
1000 DK HER YÖNE20 GB İNTERNETGB BiP’E ÖZEL İNTERNET1000 SMS HER YÖNETarifen Yurt Dışında Geçerli ve TV+’ta geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internetTV+’ta geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet

Aşmaz 20GB tarifesi yurtiçi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 20GB internet hakları sunar.

Turkcell Aşmaz 20 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Müşteri hizmetlerini arayarak,
  • Turkcell cep merkezlerinden,
  • Turkcell resmi internet sitesinden,
  • Dijital Operatör uygulamasını kullanarak bu pakete geçiş yapılabilir.

Paket kullanımlarını ile ilgili kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirmesi yapılır.

Eğer internette çok fazla vakit geçiriyorsanız ve bol internetli faturalı bir pakete geçiş yapmayı düşünüyorsanız Turkcell’in bu paketi tam size göre. Paketin bütün detaylarını resmi internet sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Pakete geçiş yaptığınızda haklarınız hattınıza tanımlandığında bulunla ilgili bilgilendirme mesajı hattınıza iletilir. Kalan kullanım haklarınızı Dijital Operatör’den öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu