Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell GNÇ Ekstra 14 GB Paketi

Turkcell faturalıya yeni gelen abonelere çeşitli seçeneklerde paketler sunulmaktadır. Bu paketlerden biri de Turkcell GNÇ Ekstra 14 GB Paketidir. Bu pakette 11 GB internet + 3 GB sosyal medya uygulamalarında geçerli internet verilmektedir. Ayrıca 1100 dakika ve Bip ve Whatsappta sınırsız mesajlaşma özelliği de sizi bekliyor.

Turkcell GNÇ Ekstra 14 GB Paketi, nasıl yapılır, nasıl iptal edilir ve diğer bilgiler için alt başlıkları inceleyebilirsiniz.

GNÇ Ekstra 14 GB Paketi İçeriği

GNÇ Ekstra 14 GB Paketi satın alındığında: 11GB internet + her yöne 1100 dk konuşma + her yöne 300 SMS/MMS + Facebook/Twitter/Youtube/Instagram/TikTok’da geçerli 3GB + görüntülü ve sesli aramalar dahil olmayacak şekilde tüm kullanımlarda geçerli sınırsız BiP ve Whatsapp + Fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB, Lifebox’ta geçerli 5GB internet, GNÇ Maksi Life Paketi paketine sahip olursunuz.

Paket hakkında daha fazla bilgi edinmek için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir ya da cep merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Ekstra 14 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş işlemini müşteri hizmetlerini arayarak ya da cep merkezini ziyaret ederek yapabilirsiniz. Paket içeriği, gerekli işlemler yapıldığında anında hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlanan içerikleri geçerlilik süresi içerisinde kullanabilirsiniz.

Her fatura kesiminizde kalan dakika, sms ve internet içerikleri sıfırlanır ve yeniden yüklenir. Yani bu pakette bu ay kalan içerikler bir sonraki aya devretmez.

Paketinizde kalan içerikleri öğrenmek için Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasından kalan kullanım hakları, fatura ödeme, fatura detayı, ek paket satın alma ya da paket değişikliği gibi birçok işlem yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu