Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Süper 15 GB Paketi

Turkcell yeni abone kampanyalarından biri olan Süper 15 GB paketi taahhütlü kullanılması halinde her ay 153 TL’dir. Eğer siz de hat taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Turkcell’e geçiş yapmayı düşünüyorsanız Turkcell Süper 15 GB paketini tercih edebilirsiniz. Paket seçini yaparken, internet ve dakikası bol bir tarife arıyorsanız bu tarife tam size göre. Bu paketi aldığınızda, 1000DK, 250SMS, 10GB internet ve Instagram, YouTube, Facebook, Twitter uygulamalarında geçerli 5 GB internete sahip olursunuz.

Turkcell Süper 15 GB paketi, kapsamında BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşmalar da yapabilirsiniz. Şebeke bakımından en iyi şebekeye sahip olan Turkcell ile uygun fiyata paket kullanmak isteyenler bu paketi tercih edebilirler. Bahsettiğimiz üzere bu paket, sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Paket ile ilgili detayları aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Turkcell Süper 15 GB Paketi

Turkcell Süper 15 GB paketinde, 1000 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS ve 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı sunmaktadır. Ayrıca sesli ve görüntülü aramalar dışında, WhatsApp ve BİP uygulamasında yapılacak kullanımlarınızda geçerli sınırsız internet verir. Facebook/Twitter/Youtube ve Instagram uygulamalarında kullanabileceğiniz 5 GB internet içeren “Süper 15GB” paketi 153 TL karşılığında alırsınız.

Paketin adı Turkcell Süper 15 GB paketi olsa da, 15 GB’ın 5 GB’ı Facebook/Twitter/Youtube ve Instagram mobil uygulamalarında geçerlidir. Geriye kalan 10 GB ise, bütün uygulamalarda ve internet sitelerinde geçerlidir. Ayrıca hediyeler almak için Turkcell salla kazan kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Turkcell Süper 15 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  • Müşteri hizmetlerinden,
  • Turkcell bayilerinden,
  • Dijital kanallar aracılığıyla pakete katılabilirsiniz.

Yeni bir hat aldığınızda ya da geçiş yaparken, Müşteri hizmetlerinden, Turkcell cep merkezlerinden ya da Dijital Operatör/Turkcell internet sitesinden hesabınıza giriş yaparak bu pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu paketi aldığınızda, kullanmadığınız haklar paketin yenilenme tarihinde silinir ve tekrar full paket içeriği yüklenir.

Bu paketi kullanırken, kullanımlarınızla alakalı olarak %80 ve %100 kullanım bilgilendirme mesajı hattınıza iletilir. Ayrıca kalan haklarınızı Turkcell Dijital Operatör uygulamasından da inceleyebilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasından, ek paket alma, paket değişikliği, fatura ödeme ve buna benzer hat işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Pakete kayıt olurken taahhütlü abonelik sağlarsanız indirimden faydalanırsınız. Fakat taahhüt süresi dolmadan paketi iptal etmek ya da operatör değiştirmek isterseniz cayma bedeli ödersiniz. Paket ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için; Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir ya da cep merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu paketin özelliklerinden biri de, yurt dışında belirli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalar ile ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi günlük ek ücret ile kullanabiliyorsunuz. Paket genel itibariyle Turkcell’in avantajlı paketlerinden biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu