Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum 25 Tarifesi

Turkcell Platinum 25 tarifesi nasıl yapılır, Turkcell Platinum 25 tarifesi içerikleri, Turkcell Platinum 25 yıllık abonelik nasıl yapılır işte detaylar.

Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip ve en çok aboneye sahip operatörü olan Turkcell dijital çağda çok internet kullana kullanıcıları için özel tarife sundu. Turkcell Platinum 25 tarifesi her yaş grubunu kapsayan içerikleri ile kullanıcılarının hizmetine sundu. Yeni sunduğu tarife alan aboneler Sınırsız BİP ile görüntülü konuşma hakkı, depolama uygulaması olan Lifebox 5 GB ala, TV+ kullanımına özel 5 GB internet, müzik dinleme uygulaması olan fizy için kullanabileceğiniz 5 GB internet hediye olarak vermekte.

Ayrıca Turkcell Platinum kulübüne üye olacağınızdan özel müşteri hizmetleri, ücretsiz havalimanı transferleri, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti ve birçok ayrıcalık sizi olacak. Tarifenizi isterseniz anlaşmalı olan ülkelerde Türkiye yönüne kullanım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Platinum 25 Tarifesi İçerikleri

  • Turkcell’liler ile sınırsız konuşma
  • Diğer yönler ile 1500 Dakika
  • Watsapp ve BİP sınırsız mesajlaşma
  • 300 SMS
  • 25 GB internet

Aylık kampanyasız olarak 135 TL yıllık abonelik olarak 100 TL, Online web sitesi üzerinden başvuru yapanlara özel ilk 3 ay 85 TL olarak faturalandırma olur. Bu ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilir. Tarifenin son fiyat bilgisini Turkcell’in web sitesi üzerinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kullanım hakları dışında birçok Turkcell hediye internet ve dakikalarda Dijital operatör uygulaması içerisinde sizi bekliyor olacak. 300 SMS’i MMS olarak kullanımda sağlayabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin yeni hat almış olması, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılmış olması veya farklı bir operatörden Turkcell’e geçiş yapılmış olması gerekecektir.

Turkcell Platinum 25 Yıllık Abonelikten Nasıl Yapılır

Eğer hattınızı yeni almışsanız veya farklı bir operatörden geçmiş iseniz SMS ile veya Turkcell bayi ve müşteri hizmetleri aracılığı ile kampanyadan faydalanabilirsiniz. SMS ile Kampanyadan faydalanmak için 2200‘a PLATINUM25 yazıp SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelen onay SMS inden sonra indirimli olarak faydalanabilirsiniz. İptali için 2200‘a IPTAL PLATINUM25 yazıp SMS gönderebilirsiniz. Yıllık abonelik iptallerini müşteri hizmetleri tarafından veya bayi üzerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Çıkacak faturayı sizinle paylaşacaklardır. Bu yüzden abonelik iptalinden kaynaklı ne kadar bir faturalandırma olacağının bilgisine sahip olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu