Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi

Turkcell faturalı tarifeler çok çeşitlilik gösteriyor. İçerik bakımından bol olan paketlerden biri de Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi‘dir. Bu paket 80 GB mobil internet hakkına sahip olursunuz. Ayrıca Platinum ayrıcalıklarından da Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi ile faydalanabilirsiniz. Mobil hattınızda çok fazla internet kullanıyorsanız bu paketi de tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tür tarifeler için Turkcell faturalı paketler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Paketteki Ek Faydalar

 • Fizy Basic+ Üyeliği ve Fizy’e özel 5 GB internet hakkı.
 • TV+ Mini Paket Üyeliği ve TV+’a özel 5 GB internet ile TV özelliği.
 • Lifebox 25 GB Premium üyelik ve Lifebox’a özel ek 5 GB internet ile fotoğraf ve dosyalarınızı yedekleyin.
 • Dergilik uygulamasına özel 1GB internet.
 • BiP’e özel 5GB internet hakkı.
 • Paycell Plus üyeliğine sahip olursunuz.
 • Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı Platinum Black Star+ 80 paketi ile sahip olursunuz.

Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi

Platinum Black Star+ 80 tarifesi 80 GB internet, her yöne 2500 dk, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 500 SMS, Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB internet, Mega Life paketi, TV+ uygulamasında geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet, Fizy uygulamasında geçerli 5GB internet haklarına sahip olursunuz. Pakete taahhütlü geçiş yaparsanız her ay indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

Aylık aboneliklerde ise taahhüt yapılmadığından dolayı, indirim yapılmaz ve istediğiniz zaman farklı bir tarifeye geçiş yapabilir aynı zamanda faturasız hatta da geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi nasıl yapılır merak edenler aşağıdaki yöntemlerden birini tercih edebilirler. İşte, Turkcell Platinum Black Star+ 80 Paketi nasıl yapılır detayları:

 • Turkcell resmi internet sitesinden
 • Turkcell mobil uygulamasından
 • Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak
 • Turkcell cep merkezlerinden bu pakete geçiş işlemleri yapılabilir

Paketi kullanırken kullanımlarınız ile ilgili %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı görüntülemek için Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirsiniz. İsterseniz hemen kısa sms göndererek de kalan kullanım haklarını sorgulamak mümkündür. Sms yoluyla kalan haklarınızı görüntülemek için KALAN yazıp 2200‘a sms göndermelisiniz.

Mobil cihazlar günümüzde hemen hemen her anlamda hayatımıza büyük etki ediyor. İnternet kullanımı son yıllarda daha da artmıştır. Doğal olarak internet kullanımı arttığından dolayı operatörler paket çıkarırken daha bol internetli tarifeler çıkarıyorlar. Eğer kullanımlarınıza uygun bir paket satın almak istiyorsanız öncelikle kendi kullanımlarınıza yetecek bir paket seçmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu